Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

TOP 5 pavasario įvaizdžiai vyrams

Stilistės Austėjos Jablonskytės siūlomi 5 pavasario įvaizdžiai vyrui
Stop kadras / Stilistės Austėjos Jablonskytės siūlomi 5 pavasario įvaizdžiai vyrui
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jokia žiema nesitęsia amžinybę – pavasaris, kad ir kaip sunku tuo šiandien patikėti! – jau visai ne už kalnų. O pavasaris dažniausiai atneša norą keisti(s), ir dažniausiai – spintos turinį. Ir šį kartą – tendencijos vyrams!

Markas Tvenas yra kažkada pasakęs: „Drabužiai paverčia tikru vyru. Nuogi žmonės turi mažą arba išvis neturi jokios įtakos visuomenėje“. Šį pavasarį nuogam būti negresia – naujausių tendencijų penketuką pavasariškai nusiteikusiam vyrui pristato žaismingoji stilistė Austėja Jablonskytė.


Įlieti mados tendencijų į vyrų aprangą – žavinga ir pravartu. Net ir santūriausias vyras širdies gilumojo nori atrodyti šauniai. Ko dairytis? Stilistė Austėja Jablonskytė pataria oriam įvaizdžiui praskaidrinti rinktis aprėdus su langeliais. Laisvalaiko aprangoje dairytis vertikalių dryžių. Norint susikurti bohemišką įvaizdį, pravers tropinis marginimas – vadinamasis „Daddy's Jeans“. Gatvės įvaizdis iš viso leidžia išdykauti – pravers sportinio stiliaus kelnės su juostelėmis, bliuzonas su kapišonu, visa tai dera užbaigti klasikiniu lietpalčiu. O štai kasdieniam dėvėjimui geriau rinktis vieno spalvos tono drabužius nuo galvos iki kojų.

VIDEO: TOP 5 pavasario įvaizdžiai vyrams

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt