Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaurietiško kraštovaizdžio įkvėpti: nuo „Mados injekcijos“ iki grupės „Twosome“ įvaizdžio

Žmonės.lt fotomontažas
Asmeninio archyvo nuotr. / Žmonės.lt fotomontažas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dažnai mes kalbame apie sukneles, blizgius damų derinius, o vyriškajai madai skiriame mažiau dėmesio. Kas aprengs stilingus Lietuvos vyrus? Kaip suderinti šiaurietišką kraštovaizdį, brutualistinę architektūrą ir šešėliuose esančias subkultūras? Šiais metais grupę „Twosome“ nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje aprengusi lietuvių dizainerių grupelė – turi numatę nemažai perversmo vyriškos mados pasaulyje.

Anot keturis metus drauge dirbančių sofistikuoto drabužių ženklo kūrėjų, glimmer – lietuviškai blyksnis, mirgėjimas – įprasmina ilgo darbo rezultatą, o taip pat ir faktą, kad net ir tamsiausiose kertelėse kartais sumirga šviesa.

Vaizdingos fotosesijos ir dar vaizdingesnės idėjos...

Asmeninio archyvo nuotr./Vyriški drabužiai „Foglands“
Asmeninio archyvo nuotr./Vyriški drabužiai „Foglands“
Asmeninio archyvo nuotr./Vyriški drabužiai „Foglands“
Asmeninio archyvo nuotr./Vyriški drabužiai „Foglands“

Jaunatviškumas nelygus amžiui, jis lygus laisvei. Jauni žmonės dabar linkę išsilaisvinti iš nuobodulio, suaugusiųjų nurodymų, atsiriboti nuo tradicijų. Jauniesiems dizaineriams skirtoje „Mados Injekijoje“ debiutavę lietuvių dizaineriai skinasi kelią į populiariąją sceną.

Šiais metais nacionalinės „Eurovizijos“ metu netrūko ryškių stilistų ir dizainerių sprendimų. Gabrielius Vagelis, vilkintis rožiniu kostiumu, panevežietė Godo, ne tik įdomia choreografija, bet ir šežančiais maišais scenoje sukėlusi sąmyšį. Grupė „Twosome“, kurios įvaizdžiu rūpinosi naujus vėjus į vyriškos mados pasaulį vis bandantys įnešti „Foglands“ kūrėjai.

Visi norime išsiskirti ir būti unikalūs, tačiau galiausiai detalės, tave išskiriančios iš kitų, tampa tokios smulkios, kad niekas nebesupranta, kad tu iš tiesų kitoks. Arba tampi tokiu išskirtiniu, kad niekam nebeaišku, ką nori pasakyti. Galų gale, ratas apsisuka ir visi skubantys paskui naujausią tendenciją vėl supanašėja.

Pernai rudenį startavęs naujas vyriškų drabužių prekinis ženklas, pristato naujausią 2018 m. pavasario/ vasaros kolekciją Glimmer.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Mada Vyras
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt