Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Sandra Yushka pristatė rudens-žiemos kolekciją

Vakaro akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Vakaro akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Kultūros bare „Kablys“ spalio 12 d. buvo pristatyta ypatinga Sandra Yushka rudens-žiemos kolekcija.

Šių metų kolekcijoje Sandra Yushka ypatingą dėmesį skyrė audinių faktūroms ir spalvoms, kurios, pasak dizainerės, primena atšiaurių planetų paviršių. Kolekcijoje dominuoja Merkurijaus, Saturno, Marso spalviniai tonai. Taip pat, kaip jau įprasta Sandra Yuska kūryboje, kolekcijoje – daug tamsių elementų.

„Ruduo – melancholiškas metas, kai artinasi žiema, saulė atitolsta ir viskas kuriam laikui apmiršta. Gamtoje įsivyrauja sąstingis ir ateina ilgas laukimo metas. Kuriant šių metų rudens-žiemos kolekciją mane įkvėpė atšiaurios gamtos įvaizdis, uolienų ir akmenų faktūros. Iš planetos, kurią retai liečia saulės spinduliai, sklindantis šaltis.", - inspiracijas vardino Sandra Yushka.

Dizainerė atskleidė, kad šiemet kolekciją įkvėpė asmeninė patirtis. „Esu du metus praleidusi visiškoje šiaurėje, už poliarinio rato. Tenai, kai ateina žiema, žinai kad ateina ir tamsa. Tamsa trunka beveik pusmetį. Šis periodas tampa tarsi simboliniu laukimo metu, kuomet lauki ne tik pavasario, bet ir šviesos. Tokiais momentais pajunti planetos, kosmoso didybę bei galybę. Supranti, kad gyveni ne mieste, sodyboje ar kaime, o esi kažko didesnio dalis. Pajunti laikinumą, nelieka jokių žmogiškų rūpesčių ir susireikšminimų, jauti gyvenimo esmę ir džiaugsmą tiesiog būti."

Per ketverius metus Sandra Yushka aprengė daugybę Lietuvoje žinomų talentingų ir kuriančių moterų. Dizainerė kūrė įvaizdį šų metų Eurovizijoje dalyvavusiai Fusedmark vokalistei Viktorijai Ivanovskajai, puošė aktorę Elžbietą Latėnaitę, daininikes Moniką Linkytę, Miglę Vilčiauskaitę-Migloko, Dovilę Filmanavičiūtę, TV3 veidą Renatą Šakalytę - Jekovleva, Donatą Skorupskaitę ir daug kitų, kurias sutiksite naujausios kolekcijos pristatyme.

„Minimalizmas, kurį myli maksimalistės", - taip savo kūrybą apibūdina dizainerė Sandra Yushka. Rudens - žiemos kolekcijoje kuriant kiekvieną drabužį didelis dėmesys skiriamas patogumo ir estetikos dermei.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 3 Mada Žiema Ruduo
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt