Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Rita Moreno „Oskarų“ ceremonijoje vilkėjo tą pačią suknelę, kaip ir prieš 56 metus

Rita Moreno ir Sebastianas Lelio
Vida Press nuotr. / Rita Moreno ir Sebastianas Lelio
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Ta pati suknelė ir ta pati panelė – tik metai kiti. Devyniasdešimtų „Oskarų“ teikimo proga 86-erių aktorė Rita Moreno apsivilko tą pačią suknelę, kurią vilkėjo 1962 m., atsiimdama „Oskarą“.

Daug aktorių tokius apdovanojimus dabar pasirenka kaip būdą parodyti savo politines pažiūras – ir vilki juodai. Rita Moreno nusprendė vilkėti tą pačią suknelę, kurią vilkėjo prieš 56-erius metus.

Vida Press nuotr./Rita Moreno, 1962 m.
Vida Press nuotr./Rita Moreno, 1962 m.

Aktorė 1962 m. gavo apdovanojimą už vaidmenį filme „West Side Story“. Ritos padėkos kalba buvo rekordiškai trumpa – truko vos penkiolika sekundžių. „Negaliu tuo patikėti! Dieve šventas... Tai ties tuo aš jus ir paliksiu“, – teištarė R. Moreno.

Šiemet aktorė pasakė, kad kone prieš šešiasdešimt metų jos kalba buvo tokia lakoniška, nes tiesiog nesitikėjo gauti apdovanojimą. Aktorė manė, kad apdovanojimą gaus kolegė Judy Garland.

Vida Press nuotr./Rita Moreno
Vida Press nuotr./Rita Moreno

Kalbant apie apdarą, kaip „Vanity Fair“ dabar paaiškino aktorė, ji manė, kad tiek metų kabėjusi spintoje, suknelė bus išblukusi. Tačiau japonų sukurtas audinys, iš kurio pasiūta ši suknelė, pasirodė besąs itin patvarus. Tik meistrai nukirpo suknelės viršų (suknelė buvo berankovė, o dabar liko visiškai apnuogintais pečiais).

Įdomus faktas – suknelę kūrė dizaineris Jose Moreno. Pavardė ta pati, tačiau giminystės ryšiai jo ir aktorės nesieja. „Abc.net“ Rita teigė, jog labai tikisi, kad dizaineris pamatė, kad ji vėl vilki šią suknelę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt