Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pristatytos „erikahoc“ rankinės. Kolekcijos veidu tapo Julija Steponavičiūtė

E. Paulauskė, A. Gilytė ir J. Steponavičiūtė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / E. Paulauskė, A. Gilytė ir J. Steponavičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Trečiadienio vakarą sostinėje netrūko mados bei grožio naujienų renginių. Vienas iš jų vyko butike „V2 Concept Store“, kur buvo pristatyta dar niekur nerodyta „erikahoc“ kolekcija.

Tai lietuviškas dizaino prekės ženklas, reprezentuojantis kokybiškas odines rankines ir kuprines. Jo įkūrėja – dizainerė Erika Paulauskė.

Naujojoje kolekcijoje pristatyti aksesuarai, kurti moderniai miesto moteriai. Rankinių bei kuprinių formos – dabar madingos geometrinės, aiškios struktūros. Spalvos – tamsios.

„Naujuose kūriniuose išlaikoma ženklui būdinga minimalistinė estetika, kuri kalba įvairiapusiškai moderniai moteriai. Būtent jai ir yra skirta mano kūryba. Kurdama šią „erikahoc“ kolekciją drąsiau eksperimentavau su formomis ir oda. Kolekcijoje pirmą kartą pristatau krokodilo imitacijos odą, saikingai įtraukiu spalvas, o su geometrinėmis formomis žaidžiu pritaikydama jas funkcionaliam dizainui. Drąsesnį požiūrį perteikia ir fotosesijos nuotaika, spalvos ir aplinka“, – sako E. Paulauskė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ericahoc“ kolekcijos pristatymas
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Ericahoc“ kolekcijos pristatymas

Šios kolekcijos veidu tapo garsus lietuvių modelis Julija Steponavičiūtė.

Renginyje taip pat lankėsi stilistė Agnė Gilytė, fotografė Vika Paškelytė, Julijos širdies draugas fotografas Rokas Darulis ir kt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt