Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą

Meghan Markle princo Louiso krikštynoms pasirinko Ralpho Laureno suknelę

Princo Louiso krikštynos
„Scanpix“/AP nuotr. / Princo Louiso krikštynos
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Pirmadienį Londone buvo pakrikštytas princo Williamo (36) ir Kembridžo hercogienės Catherine (36) jaunėlis princas Louisas (2 mėn.). Nors Lietuvoje įprasta, kad krikštatėviais tampa tėvų broliai arba seserys, princui Harry (33) su Sasekso hercogiene Meghan (36) ši garbė nebuvo suteikta.

Mažojo princo Louiso turės šešis krikšto tėvus. Jais tapo Guy Pelly (princų Williamo ir Harry geriausias draugas), Nicholas van Cutsemas (princo Williamo bičiulis), ledi Laura Meade (princo Williamo artimo draugo žmona), Hannah Carter (Catherine ilgametė draugė) ir Lucy Middleton (Catherine pusseserė).

Į apeigas Šv. Jokūbo rūmų koplyčioje buvo pakviesti kūdikio seneliai princas Charlesas ir Kornvalio hercogienė Camilla, Michaelas ir Carole Middletonai, Catherine sesuo Pippa Middleton su sutuoktiniu Jamesu Matthewsu, Catherine brolis Jamesas Middletonas, princas Harry su žmona Sasekso hercogiene Meghan ir mažojo princo krikštatėviai su antrosiomis pusėmis.

Labiausiai tarp išsipusčiusių svečių išsiskyrė M. Markle. Ji vilkėjo amerikiečių dizainerio Ralpho Laureno alyvuogių spalvos suknelę ir derančią Stephen Jones skrybėlaitę.

„Scanpix“ nuotr./Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan
„Scanpix“ nuotr./Princas Harry ir Sasekso hercogienė Meghan

Dviejų mėnesių Louiso mama Kate Middleton kaip ir priklauso dėvėjo balto atspalvio dizainerio McQueeno suknelę ir Jane Taylor kepuraitę.

„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų
„Scanpix“ nuotr./Kembridžo hercogienė Catherine su princu Louisu ant rankų

Karalienė Elizabeth II krikštynose nedalyvavo – tai pirmas kartas, kai monarchė praleido provaikaičio krikštynas. Prieš pusantros savaitės Jos Didenybė paskutinę minutę atšaukė savo pasirodymą kitame oficialiame priėmime. Tai rūmai paaiškino lengvu vasarišku peršalimu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt