Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Laiko patikrinti būdai, kaip pasiaukštinti ir pasigrakštinti

Gatvės stilius
Vida Press nuotr. / Gatvės stilius
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Keli išmaniai pridėti centimetrai ūgio lengvai nubraukia porą kilogramų svorio be dietų (kai svarbu) ir grakština, ilgina figūrą – nesvarbu, kokio ūgio bebūtume. Aukštakulniai – paprasčiausias ir tiesiausias būdas atsiplėšti nuo žemės, tačiau šie neskirti vaikščioti, paprastai tariant. Ypač mieste. Tarp visų siūlomų būdų ir mitų, kas aukština ir ilgina figūrą, yra 10 laiko (ir gatvės pamaivų) patikrintų – kuri nenori pavasarį atrodyti grakštesnė, kai laikas išlįsti iš žieminio kiauto?

Labai ilgos kelnės

Džinsai, kelnės, aukštu juosmeniu ir tokio ilgio, po kuriomis pasislepia aukštakulniai, – maksimaliausias būdas ištempti kojas beveik nepastebimai. „Aukštakulniai“ – nebūtinai 12 cm: užtenka ir 5 cm, svarbiausia – kelnių siluetas.

Struktūriškos, vyriškos, lengvai prigludusios, bet neįsirėžusios į odą (elastanas drabužiuose, kai jo yra daugiau nei 2 procentai, atsakingas už visiškai priešingą grakštumui įspūdį), tobulai krentančios, tiesios nuo kelių arba blauzdų, palazzo ir uždengiančios batų kulniukus.

Vida Press nuotr./Victoria Beckham
Vida Press nuotr./Victoria Beckham

Smailianosiai žemakulniai

Smailianosiai, net ir plokščiapadžiai, net ir po ilgomis kelnėmis, midi sijonais, grakština ir ištempia kojas. Venkite apvalianosių, sunkaus silueto, bukų batų. Dirželiai apie kulkšnis idealu su midi sijonais ir kelnėmis, tačiau, jei renkatės rodyti daugiau kojų nei nuo pusės blauzdų, geriau nenukirsti jų dirželiais – ilgio vardan.

Vida Press nuotr./Batai
Vida Press nuotr./Batai

Maksi ilgiai

Vienas kontroversiškiausių drabužių neaukštų mados mylėtojų garderobe: ilgai buvo tikima, kad šiukštu, jokiais būdais, nieko maksi. Tačiau laikui bėgant pasirodė, kad krentančio audinio maksi sijonas ar suknelė, gerai sukonstruotas paltas sukuria ne tik grakštų siluetą, bet ir ilgina apatinę kūno dalį (pavyzdžiui, gatvės pamaiva Miroslava Duma yra vos 150 cm ūgio, tačiau dažniausiai renkasi midi ir maksi ilgius). Tik svarbu atkreipti dėmesį į kelis dalykus: nesirinkti stambiai plisuoto kieto audinio, per daug sluoksnių, rauktų siluetų.

Vida Press nuotr./Miroslava Duma
Vida Press nuotr./Miroslava Duma

Vienspalviai deriniai

Vienos spalvos deriniai nuo galvos iki kojų – aktuali tendencija. Visai nebūtina pasislėpti po juoda – nesvarbu, kokia spalva ir raštas, tos pačios arba artimos spalvos ir rašto deriniai yra idealus būdas išsitempti.

Vida Press nuotr./Gatvės stilius
Vida Press nuotr./Gatvės stilius

Įstriži dryžiai

Įstriži dryžiai, strategiškai išdėstyti, kuo grakščiausiai vyniojasi aplink figūrą, pabrėždami smėlio laikrodžio siluetą – skirtingai nei kolegos vertikalieji, sukuriantys monumentalesnį siluetą.

Vida Press nuotr./Nicole Warne
Vida Press nuotr./Nicole Warne

Atsisakyti visą gyvenimą sutalpinančios rankinės

Milžiniškos, minkštos rankinės, be praktiškumo, savo apimtimi tarsi praryja kūną ir yra pragaištis neaukštoms. Jei reikia nešioti daug daiktų, rinkitės kampuotas, struktūriškas ir proporcingas ūgiui rankines.

Vida Press nuotr./Caroline Issa
Vida Press nuotr./Caroline Issa

Nusikirpti plaukus

Ilgi plaukai neaukštas tempia prie žemės, t. y. sunkina siluetą. Ilgi bob kirpimai, atidengiantys kaklą, raktikaulius, pečius, yra žymiai grakštesnis pasirinkimas (ir toks stilingas!). Alternatyvai – ilgi, aukštai sukelti plaukai (į atsainų kuodą, pavyzdžiui) – taip pat prideda kelis centimetrus ūgio.

Vida Press nuotr./Victoria Beckham
Vida Press nuotr./Victoria Beckham

Proporcijos

Drabužiai, jei ne iš Petite skyriaus, dažnai skandina neaukštus kūnus: per ilgomis klešnėmis ir rankovėmis – ypač. Jei renkatės trumpesnes kelnes – universaliausios yra iki kulkšnių; švarko, palto rankovės tegu būna iki riešo arba virš jo – čia padės siuvėjas.

Vida Press nuotr./Vika Gazinskay
Vida Press nuotr./Vika Gazinskay

„V“ iškirptė ir atviri pečiai

Gerai žinomos dizaino detalės – „V“ iškirptė ir atviri pečiai – vizualiai ištempia kaklą ir suteikia grakštumo.

Vida Press nuotr./Miroslava Duma
Vida Press nuotr./Miroslava Duma

Džinsų kišenės

Tiksliau – jos svarbu ant džinsų – džinsai be kišenių yra ne tik viena labiausiai nevykusių dizaino klaidų, tačiau dar ir pigiai atrodo. Niekada neapsiriksite su klasikiniu 5 kišenių išdėstymu. Idealiausia, kai užpakalinės kišenės apačia siekia tą vietą, kur sėdynės žandas susitinka su koja.

Vida Press nuotr./Sarah Jessica Parker
Vida Press nuotr./Sarah Jessica Parker

www.lauralatour.com

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt