Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Goda Alijeva atskleidė, ką daro su suknelėmis po pasirodymo ant raudonojo kilimo

Goda ir Rolandas Alijevai
Mariaus Žičiaus nuotr. / Goda ir Rolandas Alijevai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Dainininkė Goda Alijeva iškilmingai M.A.M.A. apdovanojimų ceremonijai pasirinko „lėliško“ stiliaus, bet iš gatvės mados drabužiams skirto audinio dizainerės Evos Mankus kurtą suknelę.

„Į M.A.M.A nebe pirmą kartą renkuosi šios autorės darbus. Kartą esu vilkėjusi ir Natalijos Bunkės modeliuotą suknelę“, – pasakojo žinoma moteris.

Ji patikino – namuose yra daugybė grožybių, kurios pro duris niekuomet neiškeliauja. Tačiau rečiau dėvima, nebeaktuali apranga tiesiog perkeliama į trečiąjį Alijevų nuosavo namo aukštą.

„Oi, kiek ten visko yra! Turiu daugelį scenoje vilkėtų suknelių, šiaip vakarinių drabužių. Po 10 metų jie vėl tampa aktualūs ir niekas net nepastebi, kad tuo ne kartą jau buvau pasipuošusi“, – patikino G. Alijeva.

Goda ir Rolandas Alijevai
Goda ir Rolandas Alijevai

Vienadienių rūbų ji neturi. Tad, įsigydama drabužį, įvertina jo kokybę bei ilgaamžiškumą.

„Suknelės kaina nėra svarbi. Juk žmogus rūbą puošia, o ne atvirkščiai“, – sakė G. Alijeva.

Užtat ji buvo atvira – drabužis vertina ir saugo. „Aš šiaip viską laikau. Ir senas sukneles panaudoju vakarėliuose. Ne tik viešuose, bet ir tuose, kur renkasi tik sava kompanija. Turime tokią tradiciją – kai šventė namuose įpusėja, su merginomis išsitraukiame „archyvines“ kolekcijas ir tuomet prasideda madų demonstravimas. Paskutinis toks „balius“ buvo pas Nataliją Bunkę – peržiūrėjome ir išsimatavome visą jos sukauptą garderobą!” – prisimindama draugių šėlsmą juokėsi G. Alijeva.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt