Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Džiaugsmas akims: jubiliejinės „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijos viešnių stilius

Apdovanojimų svečiai
„Scanpix“ nuotr. / Apdovanojimų svečiai
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jokie kiti kino apdovanojimai nei mastu, nei reikšmingumu neprilygsta „Oskarams“. Todėl ir svečiai į juos ateina atrodydami pribloškiamai. Ne viena kino žvaigždė yra prisipažinusi, kad artėjant „Oskarų“ ceremonijai laikosi specialios dietos, lepinasi grožio procedūromis.

Šiemet „Oskarai“ švenčia devyniasdešimtmetį, todėl raudonojo kilimo mados buvo dar ištaigingesnės nei įprastai. Tam šįkart įtakos neturėjo net #MeToo judėjimas, dominavęs visuose kituose kino apdovanojimuose. Tuomet žvaigždės reiškė solidarumą su seksualinio priekabiavimo aukomis apsirengdamos juodai ar nešdamosi baltas rožes.

Štai aktorė Emily Blunt atrodė tarytum pasakų princesė, pasipuošusi žydra „Schiaparelli“ suknia iš aukštosios mados kolekcijos. Prie jos Emily Blunt priderino „Chopard“ papuošalus.

„Scanpix“ nuotr./Emily Blunt („Sciaparelli")
„Scanpix“ nuotr./Emily Blunt („Sciaparelli")

Tuo tarpu kino legenda Meryl Streep iškilmėms rinko klasikinio silueto raudoną suknią. Ryškų drabužį sukūrė mados namai „Christian Dior“.

„Scanpix“ nuotr./Meryl Streep su („Christian Dior“)
„Scanpix“ nuotr./Meryl Streep su („Christian Dior“)

Tačiau susirinkusiųjų žvilgsnius traukė ne kino elitas, o „Oskarų“ debiutantė Greta Gerwig (vilkėjo geltoną „Rodarte“ suknią). Už juostą „:Lady Bird“, pasakojančią apie sudėtingus dukters ir moters santykius Greta Gerwig nominuota geriausio aktoriaus kategorijoje. Ji tapo penkta moterimi visoje „Oskarų“ istorijoje, pretenduojanti į geriausio režisieriaus vardą. Pastarąjį kartą šioje kategorijoje moterį buvo galima rasti prieš aštuonerius metus.

„Mano svajonė išsipildė“, – stovėdama ant „Oskarų“ raudonojo kilimo džiaugsmo neslėpė Greta Gerwig. Režisierė siuntė linkėjimus savo gimtajam miestui, kuriame ir buvo nufilmuotas „Lady Bird“, o žurnalistams pasiteiravus, ko palinkėtų 17-metei sau, nė nemirktelėjusi atsakė: „Būk geresnė bendraudama su savo motina.“

„Scanpix“ nuotr./Greta Gerwig („Rodarte“)
„Scanpix“ nuotr./Greta Gerwig („Rodarte“)

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt