Mada ir meistriškumas su ELGON ambasadore Egle Miciene

Eglė Micienė
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-11-23 18:56
Apdovanojimus pelniusi grožio meistrė iš Lietuvos Eglė Micienė, madą diktuoja ir Holivudo žvaigždėms.

Eglė šiandien gali pasidžiaugti savo talentu, ryžtu ir meistriškumu užkariavusi aukščiausiais grožio standartais garsėjantį Los Andželą. Ji dirba kartu su žymiuoju Cristophe’u Schattemanu prabangiame jo salone, į kurį Holivudo žvaigždės, pasaulio lyderiai ir mados ikonos, tokios kaip Nicole Kidman, Bradas Pittas, Pamela Anderson, atvyksta stiliaus patarimų. 

Turėdama išskirtinę daugiau nei 20 metų karjerą, Eglė toliau tobulina įgūdžius ir išbando save vis naujuose amplua. Net ir padėjusi kurti stilių „American Next Top Model“ filmavimuose ir prabangiuose „Golden Globe Awards“ renginiuose, lietuvė tempo nesulėtino. 

 Eglė Micienė „America‘s Next Top Model“ atidarymo vakare / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Micienė „America‘s Next Top Model“ atidarymo vakare / Asmeninio albumo nuotr.

„Nuo mažens žinojau, kad noriu savo gyvenimą sieti su menu ir mada. Pradžioje domėjausi kaligrafija, piešimu, vėliau – mada, dizainu. Svajojau kada nors mados renginius pamatyti gyvai. Na, o šiais metais tai išpildžiau! Šį pavasarį buvau pakviesta būti viena pagrindinių stilisčių didžiausiame Los Andželo mados renginyje „LA Fashion Week“!

Keturias dienas turėjau garbės vadovauti 50-ties žmonių komandai. Be jokio poilsio, kartais turėdami tik kelias minutes stiliui pakeisti, per dieną scenai paruošdavome daugiau kaip 200 įvaizdžių“, – pasakojo stilistė.

Šiuo metu Eglė yra novatoriškos italų kompanijos ELGON edukatorė – tai laiko vienu didžiausiu savo profesiniu įvertinimu. 2019 metais Milane vykusiame „ELGON Inspiring Days“ renginyje Eglei buvo suteiktas ir ELGON ambasadorės Amerikos žemynui titulas.

„Mokyti man yra didelė garbė. Man gera, kad galiu dalindamasi savo žiniomis lavinti jaunų stilistų įgūdžius, stiprinti jų pasitikėjimą savimi. Tas džiaugsmas dalintis tuo ką sugebu, mane labai įkvepia“, – šypsodamasi užtvirtina Eglė. 

Meistrė neslepia: prasidėjus pandemijai tenka kūrybiškai prisitaikyti prie esamos situacijos. Pasitelkusi vaizdo programėles ji stengiasi patarti savo klientams, kaip prižiūrėti plaukus, dailiai patiems susišukuoti. 

„Vienas pagrindinių grožio eliksyrų iš ELGON profesionalių plaukų priežiūros priemonių – „Refibra 7 Oils Blend“ – 7-ių augalinių aliejų mišinys. Kai pasakoju apie šį produktą, vadinu jį „911“ – greitąja grožio pagalba. Jo veikiami plaukai įgauna spindesio, atgauna elastingumą, o nuostabiu kvapu būna pamalonintos visos klientės. 

Dažnas plaukų dažymas, šviesinimas, tiesinimas ir garbanojimas neigiamai veikia plaukus, todėl būtent „Refibra“ linija padeda atkurti linkusius šiauštis, cheminių ar fizinių procedūrų pažeistus plaukus. Tai puikus pasirinkimas norintiems susigrąžinti plaukų grožį. 

„ELGON Argan“ liniją rekomenduoju visoms moterims, norinčioms šilkinių plaukų. „Argan“ produktų linijos galia – arganų aliejus, nuo seno žinomas, kaip riebalų rūgščių ir vitamino E šaltinis, kuris maitina ir minkština, todėl puikiai tinka sausiems bei šiurkštiems plaukams“, – dalinasi Eglė.

ELGON Argan aliejus plaukams
ELGON Argan aliejus plaukams

„Su ELGON dirbti man patinka – jie ne tik daug dėmesio skiria mokymui, bet kuria ir tobulina produktus, ieško naujovių. Per praėjusius metus atnaujino pagrindines plaukų priežiūros linijas. Sudėtį papildė patentuotu kompleksu „Redoxina 2.0®“, kurio pagrindą sudaro efektyvioji hialurono rūgštis ir augalinis keratinas. 

„Šiais metais ELGON taip pat pristatė visiškai naują liniją „GH-Reverse“. Tai revoliucinis sprendimas, galintis efektyviai atitolinti žilų plaukų atsiradimą! Neįtikėtina?“ – šypsosi meistrė – linija tinka visiems, kuriems vis dar nereikia dažyti plaukų, bet jau pastebi pirmuosius žilus plaukus ir nori atitolinti jų atsiradimą. 

„Dvi pagrindinės linijos su kuriomis dirbome „LA Fashion Week“ renginyje yra ELGON „Affixx“ linija plaukų formavimui, puikiai tikusi net patiems reikliausiems stilistams ir ELGON „Green Imagea“ – profesionali plaukų kosmetikos linija, atitinkanti ekologiškos kosmetikos standartus. Tinka veganams ir visiems norintiems natūralios, tačiau profesionalios plaukų priežiūros“, – pasakojo Eglė.

Eglė Micienė renginyje „LA Fashion Week“
Eglė Micienė renginyje „LA Fashion Week“

O juk ELGON – jaukus šeimos verslas, išaugęs į tarptautinio lygio kompaniją, kaip tik šiais metais švenčia 50-ties metų jubiliejų!”, – džiaugiasi Eglė.

„Manau, kad gyvenime galima labai daug pasiekti, svarbu nepasiduoti susidūrus su sunkumais ir ryžtingai žengti tikslo link“, – patikino Eglė, tvirtai į grožio pasaulį koją įkėlusi stilistė.

 Eglė Micienė / Asmeninio albumo nuotr.
Eglė Micienė / Asmeninio albumo nuotr.

Svarbu paminėti, kad ELGON priemonėmis prekiaujama ir Lietuvoje! Visi norintys ELGON profesionalių plaukų priežiūros priemonių – jas įsigyti gali grožio parduotuvėje „GaroCare“ Vilniuje (Verkių g. 29H) ir internete www.garocare.lt.

Daugiau informacijos apie ELGON profesionalias plaukų priežiūros priemones:

ELGON Argan linija su arganų aliejumi;

„Argan“ linija
„Argan“ linija

ELGON Affixx plaukų formavimo linija su sojos proteinais;

„Affixx“ linija
„Affixx“ linija

ELGON Density linija suteikianti plaukams apimties;

„Density“ linija
„Density“ linija

ELGON Refibra atkuriamoji linija pažeistiems ir nualintiems plaukams;

ELGON „Refibra“
ELGON „Refibra“

ELGON Green Imagea linija norintiems natūralios profesionalios plaukų priežiūros, tinkanti veganams;

ELGON „Imagea“
ELGON „Imagea“

ELGON GH-Reverse žilų plaukų atsiradimą atitolinanti linija;

ELGON „GH-Reverse“ linija
ELGON „GH-Reverse“ linija

ELGON Sublimia linija  10 in 1 su ingredientais, kurie kartu atlieka net 10 funkcijų padedančių plaukams;

ELGON „Sublimia“
ELGON „Sublimia“

ELGON Sinsea linija jautriai, išsausėjusiai, niežtinčiai ir pleiskanojančiai galvos odai.

ELGON „Sinsea“
ELGON „Sinsea“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai