Macaulay Culkinas vėl liko „vienas namuose“: nauja reklama sudomino milijonus

Macaulay Culkinas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Macaulay Culkinas ir vėl „Vienas namuose“! Šį kartą jis kiek kitoks, gerokai vyresnis, tačiau ne ką mažiau juokingas! Aktorius artėjančių švenčių proga sutiko sugrįžti į praeitį ir nusifilmavo reklamoje, kurioje atkartojo scenas iš jį išgarsinusios kino juostos.

38-erių Macaulay naujoje „Google“ reklamoje atkūrė filmo „Vienas namuose“ scenas. Tik šį kartą kovoti su „blogiukais“ herojui padėjo išmanieji namų įrenginiai.

1990 metais pasirodęs kino filmas tapo Kalėdų klasika.

Macaulay Culkinas/Vida Press nuotr.
Macaulay Culkinas/Vida Press nuotr.

Iki dabar Keviną Makalisterį filme vaidinęs Macaulay Culkinas prisimena, kai sužibus jo žvaigždei, jis niekaip negalėjo atsikratyti įkyrių gerbėjų.

Kartą Ellen DeGeneres laidoje jis rėžė, kad dažnai jam norisi apsiverkti, kai gatvėje žmogus prieina ir paprašo padaryti garsųjį veidą iš filmo (susiėmęs už veido Macaulay Culkinas filme klykia).

Todėl daugeliui šį reklama buvo išties netikėta. Vos pasirodęs filmukas per parą surinko virš penkių milijonų peržiūrų.

Populiarumas, šlovė ir pinigai, tekę po Kevino vaidmens, galima sakyti, suardė Culkino santykius su tėvais (tėvas Cristopheris, pats buvęs Brodvėjaus aktorius, aktyviai stūmė atžalas į šou pasaulį). Prisimenate? Sulaukęs 15-os Macaulay teisme uždraudė tėvams disponuoti jo 17 milijonų JAV dolerių turtu ir nuo jų atsiribojo. Paskui vos nemirė nuo narkotikų. Nesusiklostė jo santykiai nei su žmona, nei su mylimąja Mila Kunis, su kuria praleido bemaž dešimt metų.

Nors ne vienus metus vengė viešumos ir net bandė keisti išvaizdą (užsiaugino ilgesnius plaukus ir barzdą), žmonės Macaulay gatvėje atpažįsta iki šiol. „Laikui bėgant įpratau dienos šviesoje po Niujorką visai nevaikščioti – kojų pamankštinti kelioms valandoms išsiruošiu paryčiais, kai dauguma miega, o likę į mane nekreipia dėmesio“, – kadaise sakė Culkinas.

„Vienas namuose“ žvaigždė Macaulay Culkinas (24 nuotr.)
+18
Skaitykite daugiau