Macaulay Culkinas grįžta į ekranus: atliks vaidmenį naujausiame „American Horror Story“ sezone

Macaulay Culkinas 2017 m. / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-27 14:37
Macaulay Culkinas (39) sugrįžta į televizijos ekranus prisijungdamas prie populiaraus serialo „American Horror Story“. Aktorius filmuosis 10-tame serialo sezone.

Šią informaciją atskleidė „American Horror Story“ kūrėjas Ryanas Murphy'as savo „Instagram“ paskyroje. Trečiadienį jis paviešino vaizdo įrašą, kuriame skamba Orvilo Pecko „Dead of Night“ melodija ir yra vaizduojamas niūrus apleistas paplūdimys. Vaizdo įraše taip pat atskleidžiamos artėjančio sezono aktorių pavardės, tarp kurių įvardijamas ir M. Culkinas.

View this post on Instagram

#AHSSeason10

A post shared by Ryan Murphy (@mrrpmurphy) on

Tai yra pirmasis reguliarus M. Culkino vaidmuo televizijos seriale. Kaip matyti vaizdo įraše, Culkinas prisijungia prie Kathy Bateso, Billie Lourdo, Finno Wittrocko, Lily Rabe, Adinos Porter, Leslie Grossman ir Angelica Ross. Be to, kai kurie gerbėjų favoritai taip pat grįžta į siaubo serialą, pavyzdžiui, Sarah Paulson ir Evan Peters. Duetas praėjusių metų sezone pirmą kartą nedalyvavo pirmą kartą per visą serialo istoriją.

Kol kas nėra žinoma apie ką bus artėjantis sezonas. Galbūt vaizdo įraše yra užuominų, kurios yra ne kas kita, kaip paplūdimys ir bangos. „American Horror Story“ 10 sezonas turėtų pasirodyti šių metų rudenį.

Naujausi straipsniai