Macaulay Culkinas bandė patekti į filmą „Vieną kartą Holivude“: „Tai buvo katastrofa“

Macaulay Culkinas ir Quentinas Tarantino/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-12 07:01
Macaulay Culkinas neseniai prisipažino bandęs gauti vaidmenį Quentino Tarantino juostoje „Vieną kartą Holivude“. Naujausiame interviu retai kino ekranuose matomas Macaulay sakė, kad atranka buvo visiškas fiasko.

Kovo mėnesio „Esquire“ leidiniui Macaulay pasakojo, kad be galo norėjo nufilmuoti su tuntu garsių aktorių, gal net laimėti „Oskarą“ kaip jo kolega Bradas Pittas, tačiau atranka į filmą „Vieną kartą Holivude“ susiklostė tragikomiškai.

„Tai buvo tikra katastrofa. Tikriausiai net pats savęs nebūčiau samdęs“, – juokėsi Macaulay.

39-erių M. Culkinas prisipažino norintis vėl vaidinti, todėl pastaruoju metu jį galime išvysti vis daugiau televizijos serialų ar filmų.

Macaulay Culkinas / Vida Press nuotr.
Macaulay Culkinas / Vida Press nuotr.

Culkinas ryškiausiai žybtelėjo praėjusiaisiais metais TV seriale „Dollface“. Ten jis filmavosi su savo mergina Breanda Song.

Macaulay taip pat vaidino Setho Greeno filme „Changeland“ ir pasirodė „Google“ reklamoje, kur įkūnijo suaugusį herojų iš populiariosios juostos „Vienas namuose“.

„Žmonės vis mano, kad aš esu išprotėjęs, palūžęs, sugadintas gyvenimo. Bet iš tikrųjų, iki pernai metų man sunkiai sekėsi su savimi sutarti, todėl visiškai pateisinu aplink mane sklandantį apkalbų rūką. Bet visgi norėčiau, kad žmonės nustotų elgtis lyg aš būčiau amžiams išbrauktas iš kino industrijos“, – kalbėjo Macaulay.

Primename, jog Q.Tarantino juosta „Vieną kartą Holivude“ – dviejų su puse valandų dramatiška komedija, kurios filmavimo aikštelėje pirmąkart susiėjo tokios žvaigždės kaip Leonardo DiCaprio ir Bradas Pittas. Abiems taip patiko dirbti kartu, kad Kanų kino festivalyje patvirtino mielai pakartosiantys šią patirtį. 

Filmas šiais metais susižėrė beveik visus prestižinius apdovanojimus, o Bradas Pittas už antraplanį vaidmenį sekmadienio naktį buvo įvertintas „Oskaru“.

Naujausi straipsniai