„Måneskin“ sureagavo į kaltinimus dėl narkotikų: pasiryžę testuotis

„Måneskin“ / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-23 13:07
Kad rokenrolas niekada nemirs, įsitikino tūkstančiai „Eurovizijos“ gerbėjų visame pasaulyje. Italijos roko grupė „Måneskin“ su daina „Zitti e buoni“ nušlavė 25 konkurentus ir namo grįžo su konkurso trofėjumi – stikliniu mikrofonu. Tiesa, tiesioginės transliacijos metu nebuvo apsieita be skandalų. Grupės vokalistas Damiano Davido (22) apklatintas neva vartojęs narkotinių medžiagų.

Sąmyšis dėl grupės „Måneskin“ nario Damiano Davido elgesio tiesioginės translicijos metu kilo dar iki paskelbiant italų atstovus nugalėtojais.

„Eurovizijos“ renginio kameros užfiksavo, kaip jaunuolis palinksta prie stalo ir prie jo kone priliečia galvą. Nesimatė, ką būtent Damiano darė, tačiau internetas ėmė ūžti neva rokeris vartojo narkotines medžiagas, tiksliau – kokainą, kurį tariamai traukė per nosį.

Grupė „Måneskin“ / „Scanpix“ nuotr.
Grupė „Måneskin“ / „Scanpix“ nuotr.

Stereotipinis požiūris į sunkesnio žanro muzikos atlikėjus, neva jie dažnai būna apsvaigę, šokiravo pačią grupę.

Iškart po pergalės „Måneskin“ ėmė vyti bet kokias kalbas šalin ir per spaudos konferenciją teigė esantys prieš narkotikus.

„Nevartoju narkotikų, prašyčiau. Jokio kokaino“, – teigė Damiano.

Vėliau grupė dar kartą išsakė savo poziciją ir atrėmė kritiką neva į sceną ėjo apsvaigę.

Esame pasiryžę atlikti testus, nes neturime ko slėpti. 

„Tikrai šokiruoja kai kurių žmonių kalbos, kad Damiano vartojo narkotikus. Mes esame prieš narkotikus ir niekuomet nevartojome kokaino. Esame pasiryžę atlikti testus, nes neturime ko slėpti. 

Čia mes atvykome tam, kad grotume savo muziką. Labai dėkojame visiems už palaikymą. Džiaugiamės savo pergale „Eurovizijoje“. Rokenrolas niekada nemirs. Mylime jus“, – savo poziciją gerbėjams išsakė grupė „Måneskin“.

„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.
„Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ / Andreso Puttingo EBU nuotr.

Žmonės.lt primena, kad pergalę su grupe išplėšę Viktorija De Angelis (bosistė) ir Thomasas „Er Cobra“ Raggi (gitara) mokėsi toje pačioje vidurinėje mokykloje. Nors jie žinojo apie vienas kito aistrą muzikai, suartėjo tik 2015 m. Tada jie nusprendė įkurti grupę.

Vėliau prie jų prisijungė dainininkas Damiano Davidas ir būgnininkas Ethanas Torchio. Pastarasis buvo įdarbintas per „Facebook“ skelbimą.

„Måneskin“ nariai prisipažįsta turintys labai skirtingą skonį, pradedant Bruno Marsu ir baigiant „Red Hot Chili Peppers“.

Tačiau yra vienas vardas, dėl kurio jie sutaria ir laiko jį įkvėpimu, tai – buvęs „One Direction“ dainininkas Harry Stylesas.

Žmonės.lt primena, kad roko grupė „Måneskin“ laimėjo 71-ąjį „Sanremo“ muzikos festivalį. Tai jiems suteikė galimybę atstovauti Italijai „Eurovizijos“ konkurse, Roterdame.

Tiesa, „Sanremo“ nugalėtojai į „Eurovizijos“ finalą automatiškai nepateko. Prieš tai jie turėjo pranešti transliuotojui RAI, ar jie norėtų atstovauti Italijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Ne kiekvienas „Sanremo“ nugalėtojas priima tokią galimybę – taip prieš kelerius metus jau yra nutikę.

Visgi, po pergalės festivalyje, grupė pranešė – jie tikrai dalyvaus konkurse ir bandys užkariauti Europos klausytojų širdis.

Regis, jiems tai padaryti pavyko. Likus vienai dienai iki didžiojo „Euovizijos“ finalo, dainų konkurso lažybininkai grupei „Måneskin“ žadėjo pirmą vietą. Jų prognozės išsipildė ir grupė į Italiją grįžo nugalėtojai.

„Måneskin“ – „Zitti e buoni“:

Naujausi straipsniai