„Måneskin“ pristatė šokiruojantį dainos „Mammamia“ vaizdo klipą: jame – bandymas atsikratyti grupės nariu

„Måneskin“ / Francis Delacroix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Måneskin“ gerbėjai visame pasaulyje tiesiog kraustosi iš proto – pagaliau sulaukė spalio pradžioje pristatytos dainos „Mammamia“ vaizdo klipo. Šis – originalus, šokiruojantis ir tikrai nepaliekantis abejingų.

„Mammamia“ yra pirmas naujas italų kūrinys po jų pergalės „Eurovizijos“ konkurse gegužę. Šią dainą ketveriukė įrašė praėjus kelioms dienoms po triumfo Roterdame. Kūrinys gimė vos per porą valandų, tačiau premjeros teko palaukti gerokai ilgiau. Visgi laukti tikrai vertėjo – vos pasirodžiusi daina sutraukė milijonus klausytojų. 

Ne mažesnio susidomėjimo sulaukė ir dainos „Mammamia“ vaizdo klipas. Šį režisavo ispanų režisierius Rei Nadal, o jame rodoma istorija tik dar kartą patvirtina – „Måneskin“ tikrai geba nustebinti. Vaizdo klipe matoma, kaip iš vakarėlio grįžtantys grupės nariai rezga planą nužudyti vokalistą Damiano.

Šokiruojantį dainos klipą pristačiusi ketveriukė įspėja – šį turėtų atsargiai žiūrėti epilepsija sergantys asmenys.

„Måneskin“ dainos „Mammamia“ vaizdo klipas:

Dar prieš pasirodant dainai „Mammamia“ ketveriukė aktyviai kurstė savo gerbėjų smalsumą, šiuos daugiau nei savaitę socialiniuose tinkluose erzinę ne tik nuskambančiomis kūrinio eilutėmis, bet ir provokuojančiomis fotosesijomis.

Intriguodami publiką jaunieji „Måneskin“ tikrai pasitengė – muzikantai įsiamžino visiškai nuogi. Prieš kamerą bendrai nuotraukai Damiano Davidas, Victoria de Angelis, Thomas Raggi ir Ethanas Torchio pozavo nesigėdydami nei savo nuogumo, nei vienas kito.

O dieną prieš dieną kūrinio premjerą socialiniuose tinkluose pasidalintame vaizdo įraše gerbėjai ant grupės lyderio Damiano pilvo išvydo naują tatuiruotę – „Mammamia“. Būtent taip ir vadinasi naujoji „Måneskin“ daina.

Dainoje „Mammamia“ D.Davidas dainuoja apie tai, kaip kartais skirtingai žmonės suvokia kito žmogaus elgesį, nors pastarojo ketinimai yra visiškai kitokie.

Naujoji grupės daina, kaip ir kiti „Måneskin“ kūriniai, sulaukė didžiulio melomanų dėmesio. Šiais metais „Maneskin“ tapo pirmąją italų grupe, kuriai pavyko patekti į britų muzikos dešimtuką netgi su dvejomis dainomis – „I Wanna Be Your Slave“ ir „Euroviziją“ užkariavusia „Zitti i Buoni“. Taip pat ketveriukė tapo daugiausiai dėmesio „Spotify“ platformoje sulaukusia italų grupe.

Šiuo metu italų ketveriukė – pačiame populiarumo pike. Tuo pasinaudodami, „Måneskin“ pranešė apie 2022 m. koncertinį turą, į kurį bilietai išpirkti vos per porą valandų. Deja, Lietuva nebuvo įtraukta į šį grupės turą.

Primename, kad „Måneskin“ – prieš šešerius metus Romoje susibūrusi grupė, grojanti roko, popmuzikos, fanko, repo derinį.

Grupę 2017-aisiais išgarsino pasirodymas populiariame TV šou „X Faktorius“. Italų roko grupę sudaro vokalistas Damiano Davidas, bosistė Victoria De Angelis, gitaristas Thomas Raggi ir būgnininkas Ethanas Torchio. Pasaulinę šlovę šie keturi bičiuliai pelnė 2021 metais laimėję „Eurovizijos“ dainų konkursą.

2021-ųjų „Eurovizijos“ nugalėtoja Italijos grupė „Måneskin“ (11 nuotr.)
+5
Skaitykite daugiau