„Måneskin“ paskelbė naujas turo datas: rokeriai atsisakė koncertų Rusijoje

Grupė „Måneskin“
Šaltinis: Žmonės
AA

Dar metų pradžioje apie atidėtą koncertinį turą pranešę rokeriai „Måneskin“, pirmadienio vakarą paskelbė naujas datas. 2021-ųjų „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjusi italų grupė neliko abejinga karui Ukrainoje ir solidarizuodamiesi su ja, pranešė nevyksianti koncertuoti į Rusiją.

Pirmadienio vakarą  italų rokeriai „Måneskin“ pasidžiaugė, kad dar sausio mėnesį atidėtas turas „Loud Kids Tour“ atsinaujino ir išplėtė savo ribas – grupė pasirodys ne tik Europoje, bet ir Šiaurės Amerikoje. 

Naujienomis grupė pasidalijo „Instagram“ paskyroje.

„Loud Kids Tour“ taps dar garsesnis – mūsų pirmąjį turą išvysite ir Šiaurės Amerikoje. Visos mūsų perkeltos koncertų datos Europoje buvo atnaujintos dėl didelės paklausos ir pridėta keletas naujų, skirtų visiems, kurie praleido galimybę nusipirki savo bilietus“, – naujieną apie papildomus bilietus skelbė „Måneskin“. Bilietų prekyba prasidės jau penktadienį, kovo 25 d., 10 val. (vietos laiku JAV).

„Taip pat labai norime padėkoti, kad visą šį ilgą laikotarpį išlikote supratingi. Žinome, kad kantriai laukėte šio pranešimo, esame labai dėkingi visiems mūsų mylimiems gerbėjams už meilę, palaikymą ir supratimą. Pasiilgome jūsų ir pasirodymų, nekantraujame vėl groti jums visiems!“.

Italų rokeriai nepamiršo atsižvelgti į Ukrainoje vykstantį karą ir pasisakę prieš Rusijos invaziją, paskelbė, kad agresoriaus šalyje koncertus atšaukia.

„Labai sunku skelbti šou, kol Ukrainoje vyksta siaubingas karas ir kenčia nekalti žmonės. Esame sukrėsti dėl Ukrainos žmonių ir solidarizuojamės su jais. Dėl valdžioje esančių galingų žmonių sprendimų, turinčių įtakos tiek daug nekaltų žmonių gyvybių, mes nesilaikysime buvusių numatytų datų ir nevyksime koncertuoti į Rusiją.

Mes visi kartu turime stovėti už taiką, dabar ir visada“, – skelbė „Måneskin“.

Žmonės.lt primena, kad apie netikėtai atidėtą koncertinį turą po Europą „Måneskin“ paskelbė šių metų sausio pradžioje. Pasaulyje vėl išaugus dideliems koronaviruso sergamumo skaičiams, grupė nusprendė nerizikuoti.

Sausio 24-ąją grupės nariai Instagrame paskelbė koncertinį turą atidedantys neribotam laikui.

„Sveiki, bičiuliai, labai atsiprašome, bet turime jums pranešti, kad dėl COVID-19 situacijos turime atidėti 2022-ųjų turą Europoje ir „ArenaTour“ koncertus Italijoje.

Labai atsiprašome. Mes daug dirbome, kad galėtume leistis į koncertinį turą, viskas buvo paruošta, tačiau pastarosiomis dienomis sulaukdavome blogų žinių apie vietų skaičių arenose.

Negalime garantuoti, kad koncertai įvyktų, nes kiekviena šalis turi savo taisykles, kurių, žinoma, turime laikytis, nes pasirodymų metu turi būti užtikrintas saugumas. 

„Måneskin“ / Francis Delacroix nuotr.

Labai atsiprašome ir tikimės, kad galėsime kuo greičiau, ne vėliau nei 2022 m. kovo 1 d., pranešti apie naujas koncertų datas.

Dėkojame už kantrybę ir palaikymą. Šioje situacijoje esame visi kartu, todėl turime tik išlaukti. Bet mes surengsime pasirodymus ateityje ir prisiekiame, kad bus dar geriau. Mes jus mylime!

Visi pasirodymai atvirose erdvėse, įskaitant „Circo Massimo“, „Arena di Verona“, „Lignano Sabbiadoro“ ir festivaliuose, turėtų įvykti, kaip numatyta“, – skelbė grupė.

Žinia apie planuojamą „Måneskin“ koncertinį turą buvo paviešinta praėjusių metų rugsėjį. Grupei vos paskelbus apie planus koncertuoti Rygoje ir Taline, gerbėjai Baltijos šalyse bilietus iššlavė vos per dvi valandas. Tuo stebėjosi ir patys „Måneskin“.

„Negalime tuo patikėti, dėkojame jums labai!“, – buvo rašoma oficialiame grupės „Facebook“ puslapyje.

Savo neprijaukinto ir beprotiškai energingo skambesio dėka grupei „Maneskin“ pavyko sugrąžinti roko muziką į pasaulio topų viršūnes.

Dvidešimtmečiai Victoria (bosinė gitara), solistas Damiano, gitaristas Thomas ir būgnininkas Ethanas pradėjo savo kelią į sėkmę 2015 m. grodami gimtosios Romos gatvėse. Jiems prireikė vos keleto metų, kad pavergti pasaulį ir tapti viena populiariausių naujosios kartos roko grupe.

„Måneskin“ daina „I wanna be your slave“:

Skaitykite daugiau