„Måneskin“ lyderis D.Davidas į „Eurovizijos“ sceną lipo šlubuodamas ir kęsdamas skausmą

Grupė „Måneskin“ „Eurovizijos“ scenoje / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Šeštadienį vykusiame „Eurovizijos“ finale rokeriai „Måneskin“ surengė trumpą pasimatymą su dainų konkurso žiūrovais ir atliko dvi dainas. Tiesa, tai nebuvo pats energingiausias grupės pasirodymas, kadangi vokalistas Damianas Davidas į sceną užlipo šlubčiodamas po kojos traumos.

Šeštadienio vakarą „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą Turine vainikavo vyšnaitė ant torto – praėjusių metų nugalėtojų, italų rokerių „Måneskin“ pasirodymas. Tiesa, jį kiek aptemdė grupės lyderio Damiano Davido trauma, dėl kurios atlikėjas, matyt, negalėjo scenoje judėti tiek, kiek norėjo.

„Eurovizijos“ gerbėjai nekantriai laukė ne tik šeštadienį Turino „PalaOlimpico“ arenoje vykstančio finalo konkursinių pasirodymų, bet ir kviestinių svečių. O vienas laukiamiausių numerių, jei ne pats laukiamiausias, buvo 2021 metų konkurso nugalėtojų, Italijos rokerių „Måneskin“ šou.

Tiesa, kas tikėjosi čia išgirsti pergalę jiems atnešusi kūrinį „Zitti E Buoni“, galėjo likti nusivylę. Vietoj jo grupė atliko naujausią savo dainą „Supermodel“.

Kalifornijos saulės įkvėptą kūrinį puikiai papildė „Måneskin“ būdingi roko ritmai. Neabejotinai ši naujiena žaviuosius italus tik dar labiau įtvirtins kaip šių dienų rokenrolo ikonas. Kaip sakė pati grupė, naujam kūriniui įkvėpė Los Andžele sutikti žmonės

„Måneskin“ festivalyje „Coachella“

„Supermodel“ parašėme po kelių savo geriausių mėnesių Los Andžele. Kartais mus išties stebino, o kartu ir labai intrigavo tai, kaip čia žmonėms rūpi jų statusas ir buvimo „įžymybe“ idėja, kaip juos yra apsėdusi išvaizdos ir „kas pažįsta ką“ tema“, – pristatydami dainą kalbėjo grupės nariai.

„Įsivaizdavome mįslingą supermodelį, kuri yra labai kieta, linksma ir komunikabili. Tuo pačiu realybėje ji yra nerami asmenybė, slepianti savo liūdesį ir priklausomybę. Viena vertus, tu ja myli, nes ji tikrai moka gerai leisti laiką. Kita vertus, nori jos vengti, nes ji gali tau prišaukti nemalonumų“, – prieš pasirodymą pasakojo „Måneskin“.

Grupė pasirodė „Eurovizijos“ finalo transliacijai artėjant į pabaigą ir kaip reikiant užkūrė susirinkusią publiką. Tam nesutrukdė net „Måneskin“ lyderio Damiano Davido patirta kojos trauma, nors ir apribojusi atlikėjo galimybes laisvai judėti.

Apie patirtą traumą muzikantas pranešė dar prieš pasirodymą, savo instagramo paskyroje. Dainininkas paskelbė nuotrauką, kurioje jis užfiksuotas besiremiantis į ramentą. Nepaisant to, D.Davidas ramino gerbėjus, kad pasirodymas „Eurovizijos“ finale tikrai neatšaukiamas.

„Mes vis tiek sudrebinsime sceną. Nesijaudinkite dėl manęs. Myliu jus visus“, – teigė jis.

Damiano Davidas / Socialinių tinklų nuotr.

Paaiškėjo ir daugiau detalių apie atlikėjo patirtą traumą. Anot italų portalo corriere.it, filmuodamasis vaizdo klipe D.Davidas pasitempė čiurną.

„Sukandęs dantis, esu koncertavęs ir prastesnės formos“, – pridūrė „Måneskin“ lyderis.

Beje, grupė prieš finalą nepasirodė nei vienoje jo generalinėje repeticijoje. Paskutinėje jų vietoje „Måneskin“ į sceną žengė dubleriai, kurie buvo nušvilpti tuo metu susirinkusių arenoje. Dabar jau aišku, kad tokią situaciją tikriausiai lėmė D.Davido trauma.

„Eurovizijos 2022“ finalas Turine (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau