M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas mini draugystės metines: milijardierius prisiminė jųdviejų pažintį

Dviratininkė M.Vžesniauskaitė ir J.Caudwellas / Valerijos Maselli nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-28 11:59
Olimpietė Modesta Vžesniauskaitė (37) kartu su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu (68) mini gražią sukaktį – pora švenčia septynerių metų draugystės sukaktį.

Septynerių metų draugystės proga M.Vžesniauskaitė socialiniame tinkle pasidalijo jaukia akimirka – nuotraukoje ji kartu su mylimuoju J.Caudwellu pozuoja kartu su prieš mėnesį gimusiu sūneliu Williamu Johnu.

„Šiandien mes švenčiame 7 metų sukaktį. Ačiū tau, Johnai, už geriausią dovaną pasaulyje – šeimą“, – po nuotrauka rašė Modesta.

Čia netruko pasipilti bičiulių ir sekėjų sveikinimai gražiai šeimai, laimės linkėjo ir Modestos bičiulė Asta Valentaitė.

Apie draugystės sukakties metines savo socialiniame tinkle pasisakė ir pats J.Caudwellas. Jis pasidalijo nuotrauka, kurioje jiedu su Modesta įsiamžinę ant dviračių.

„Prieš septynerius metus Modestą sutikau ant dviračio, rinkdamas lėšas Caudwello vaikų fondui. Labdara ir dviračių sportas, kaip ir šeima, išlieka svarbiausi mūsų santykiuose per visus mūsų bendro gyvenimo metus.

Dabar minėdami mūsų metines tai jau darome su jauniausiuoju mūsų šeimos nariu  – mūsų sūnumi Williamu Johnu.

Modesta, buvusi olimpinė dviratininkė, šią savaitę vėl prisijungė prie manęs važinėjant dviračiu pirmą kartą po to, kai praėjusį mėnesį pagimdė Williamą. Tokie pasivažinėjimai mus lydėjo visus septynerius metus – ir mes tai tęsiame! Su sukaktimi, mieloji“, – po minėta nuotrauka jautriai apie gyvenimo draugę pasisakė J.Caudwellas.

„Manau, kad visą gyvenimą ieškojau tokio vyro, kaip Johnas. Man nereikia prabangos, tik žmogaus, kuriuo galėčiau pasitikėti ir kuris mane gerbia. Johnas man visa tai suteikia. Man patinka mūsų gyvenimas, kuris primena nuotykį, mes labai laimingi. Jis man – viskas, todėl nekantrauju susilaukti mudviejų kūdikio“, – interviu žurnalui „Hello“ prieš kurį laiką, dar besilaukdama, kalbėjo lietuvių olimpietė.

J.Caudwellas, prieš 20 metų įsteigęs labdaros organizaciją, siekdamas pagerinti sergančių ir neįgalių vaikų gyvenimą, auklėdamas kitas savo atžalas skiepijo norą padėti kitiems. Jis planuoja perduoti tas pačias vertybes ir ką tik gimusiam jųdviejų su Modesta sūnui Williamui Johnui.

„Noriu, kad jis jaustų socialinę sąžinę ir atsakomybę, kad pasaulis būtų geresnis“, – teigė Johnas Caudwellas, dėl savo 1,73 mlrd. eurų vertės turtų kasmet atsiduriantis „Sunday Times“ turtingiausių žmonių sąrašuose.

„Tarpusavio supratimas ir teisingas požiūris į gyvenimą – šie dalykai mane ir sužavėjo, o visa kita, ką Johnas turi, – tik buities palengvinimas“, – žurnalui ŽMONĖS sakė Modesta ir pridūrė, kad laikui bėgant ateina supratimas, jog svarbiausi dalykai gyvenime – paprasčiausias žmogiškumas, šeima ir sveikata.

Naujausi straipsniai