M. Schumacherio žmona Corinna: serginti šeimos ramybę ir privatumą

Corinna su dukra Gina ir M. Schumacheris / Vida Press ir „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-14 09:12
Prieš šešerius metus sunkią traumą patyręs lenktynininkas Michaelis Schumacheris (50) dar iki nelemtojo incidento slidinėjant Prancūzijos Alpėse visada saugojo šeimos privatumą. Tokia pati ir jo žmona Corinna (50), tik neseniai davusi pirmąjį interviu po nelaimės.

Uždarą kaip slaptosios tarnybos agentė moterį kalbino „Mercedes-Benz“ koncerno žurnalas „She“. Tačiau ji kalbėjo ne apie vyro sveikatą – šeimos komentarai šia tema visada lakoniški. Pastarajame pareiškime sausį patikinta, kad penkiasdešimtmetį atšventęs sportininkas gauna geriausią pagalbą, o medikai, žmona ir vaikai Gina (22) bei Mickas (20) daro viską, kas įmanoma. Ir dar kartą paprašyta gerbti Michaelio valią laikyti sveikatą asmeniniu reikalu.

Tos valios ne visada paiso lenktynininko draugai. Vasarą į asmeninę erdvę įžengė buvęs „Formulės 1“ komandos „Scuderia Ferrari“ vadovas, Tarptautinės automobilių federacijos prezidentas Jeanas Todtas: Monte Karlo radijui papasakojo, kad lankė bičiulį jo namuose netoli Ženevos ir drauge žiūrėjo „Formulės 1“ lenktynes. Jis tvirtino, kad Schumacheris nepasiduoda, juo puikiai rūpinamasi. Tačiau vyrui buvo sukelta dirbtinė koma, tokios būklės jis išbuvo metus ir dabar negali kalbėti, nors pernai pranešta, kad plaučių ventiliacijos aparato jam nebereikia.

Ne toks geranoriškas ilgametis lenktynininko vadybininkas Willis Weberis yra skundęsis, kad Corinna slepia tiesą apie vyro sveikatos būklę ir net neleidžia jam pamatyti buvusio garsiojo kliento. Vokiečių televizijos dokumentiniame filme, skirtame pirmosios Schumacherio pergalės pasaulio čempionate 25-mečiui, Weberis tikino, kad norėtų Michaeliui bent paspausti ranką ar paglostyti veidą.

Kad ir kas ko norėtų, šeima požiūrio nekeičia. Ir naujajame interviu ponia Corinna mieliau kalba apie dukters aistrą žirgams (o sūnus šiemet puikiai debiutavo „Formulės 2“ lenktynėse). Tėvas ją visada skatino ir Gina su Vokietijos rinktine neseniai tapo Europos čempione. Buvusi profesionali jojikė Corinna Šveicarijos ūkyje laiko 40 žirgų ir sako esanti dėkinga Michaeliui už šią dovaną.

„Nebuvau sužavėta Michaelio žodžių, kad Gina vieną dieną pranoks mane. Juk su žirgais leidžiu ištisas dienas. Bet jis paaiškino, kad aš – pernelyg miela, o Gina kartais pajėgia pasakyti „ne“, – prisiminė senas dienas Corinna. Dukra persakė tėčio žodžius, kad būti žirgų sporto čempione sunkiau, nei nugalėti automobilių lenktynėse: automobilis po visko pastatomas į garažą, o žirgu reikia rūpintis net sekmadieniais.

Naujausi straipsniai