M.Rainys prisiminė pažinties su mylimąja Milana istoriją: iš karto vienas kitam į akį nekrito

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė / Tomo Kaunecko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-03 10:53
Mindaugas Rainys bei žavioji jogos trenerė, šokių mokytoja Milana Jašinskytė laidoje „Gero vakaro šou“ pasidalijo prisiminimais apie jų pažintį, dalyvavimą „Šok su manimi“ projekte bei papasakojo daug smagių nutikimų iš jų gyvenimo.

TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys prieš keletą metų dalyvavo tuomet itin populiariame šokių projekte „Šok su manimi“. Projektas ne tik atskleidė nuostabų šokių pasaulį, bet ir dovanojo meilę. Pažintis su šokio partnere Milana peraugo į romantiškus jausmus, ir pora yra kartu iki šiol.

Mindaugas Stalius, Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys / TV3 nuotr.
Mindaugas Stalius, Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys / TV3 nuotr.

Mindaugas „Gero vakaro šou“ laidoje pasidalijo smagiais prisiminimais apie pasiūlymą dalyvauti projekte, pirmas repeticijas ir įvykusius nuotykius. Jis neslepia, kad iš pradžių į projektą žiūrėjo lengvabūdiškai – kaip dar į vieną avantiūrą ir nesitikėjo jame ilgai užsibūti.

„Pakvietė pasibandyti su viena partnere. Aš pasimėginau ir po to, po kurio laiko, paskambino, sako, kad dar su viena partnere reikia. Tai buvo Milana. Žodžiu, mes ten susitikome, pasirepetavome – viskas tvarkoje. Tik aš labai greitai skubėjau kažkur kitur keliauti, aš išeidinėju ir kažkaip jaučiu, kad reikia pasakyti žmogui, kad aš einu nerimtai į tą projektą. Ir aš priėjau prie Milanos ir sakau: „Žiūrėk, jeigu tu rasi geresnį partnerį, tai tu tikrai nesiparink, paskambink, aš neverksiu ir viskas bus gerai.“ Ir aš taip nueidinėju, o ji sako: „Aš irgi neverksiu“, – pasakojo M.Rainys.

Mindaugas Stalius, Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys / TV3 nuotr.
Mindaugas Stalius, Milana Jašinskytė, Mindaugas Rainys / TV3 nuotr.

„O man reikėjo partnerio, kad galėtų mane kilnoti. Nesitikėjau per tokį trumpą laiką išmokyti partnerį gerai šokti. Tai galvojau – aš kilnosiu kojas, jis kilnos mane ir bus gerai“, – apie savo kriterijus partneriui žaviai šypsodamasi pasakojo Milana.

Kelias iki filmavimų ir nepriekaištingų pasirodymų buvo ilgas – reikėjo labai daug ryžto, laiko, repeticijų. Neapsieita buvo ir be kuriozinių situacijų. Milana pasidalijo vienu linksmu nuotykiu repeticijos metu.

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Asmeninio archyvo nuotr.
Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Asmeninio archyvo nuotr.

„Aš sukuosi sukinuką, kaip tik buvo kažkoks filmavimas. Jisai pats atkišo antakiuką, mano alkūniukas truputėlį buvo per aukštai. Ir jisai gavo tūkšt! Aš tada atsiprašiau. Jisai šiek tiek susinervino ir tada sako: „Pakartokime!“, – smagiai pasakojo Milana.

Šokių projektas baigėsi, tačiau Mindaugas ir Milana liko kartu. Naujas etapas, nauji nuotykiai atvedė į Mindaugo gyvenimą naujų, dar nepatirtų veiklų. Kadangi mylimoji Milana yra profesionali jogos trenerė, tai Mindaugui teko ir šį užsiėmimą išbandyti. „Atėjo į gyvenimą nauji įkvėpimai ir mano atveju, atkeliavo joga“, – su didžiausiu džiaugsmu pasakojo Mindaugas.

Nuotaikingų pokalbių ir smagių išbandymų vakaras –  19.30 val. per TV3 televiziją.

Naujausi straipsniai