M.Mikutavičius prabilo apie vestuvių planus: atskleidė, kas pretenduoja tapti šventės vedėju

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Vilijos Buivydės ir „Fotobanko“ nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-11-24 09:08
Žinomas atlikėjas, „X faktoriaus“ teisėjas, žmogus, kurį ne vienas mini kaip garsenybę, į kurią norisi lygiuotis. Neretai Marijonas Mikutavičius yra giriamas dėl savo gilią prasmę turinčių kūrinių bei puikaus sąmojo, o dar kiek anksčiau jam klijuota ir svajonių jaunikio etiketė.

Vis dėlto jau kurį laiką M.Mikutavičius – mylintis ir mylimas tėtis, auginantis sūnų kartu su žavingąja dizainere Ieva Daugirdaite. Apsilankęs TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ žinomas vyras prabilo ir apie kitus ateityje jų laukiančius svarbius gyvenimo etapus. 

Ne visi žino, tačiau savo koncertų metu M.Mikutavičius kartais pasisiūlo sutuokti įsimylėjusias poras. Kartą tokių vestuvių liudininku tapo ir laidos vedėjas J.Jankevičius. Visgi, kad ir kaip to prašė, Marijonas tokioms tuoktuvėms pasirinko kitą porą…

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / „Fotobanko“ nuotr.
Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / „Fotobanko“ nuotr.

Tema apie vestuves pasidalinti pripažinimu privertė ir patį Marijoną. „Aš dar nesusituokęs, bet mes ketiname“, – šypsojosi jis.

Vasarą su I.Daugirdaite susižadėjęs M.Mikutavičius atskleidė, kad nors daugelis šiai savo šventei itin atsakingai renkasi vakaro vedėjus, jo paties svajonių tuoktuvėse pastarojo galėtų nė nebūti. „Visą laiką galvoju, kad vestuvėms vedėjų nereikia“, – sakė jis, tačiau vėliau nusileido J.Jankevičiui sakydamas, kad jei nuomonę pakeistų, šioje rolėje norėtų matyti tik Justiną.

Taip laidos vedėjui gimė geniali idėja – jis galėtų Marijono vestuves vesti, o pastarasis, mainais už tai, surengti koncertinį pasirodymą Justino šventėje. Dainininkas iškart pasiteiravo, kada tuomet ketina tuoktis Justinas? Tačiau vietoje atsako, sulaukė tik šmaikštaus pokšto: „O koks tavo skirtumas? Kada darysiu, tada ir dainuosi, gražuoli.“

Meilės ir vestuvių tema netikėtu prisipažinimu pasidalinti privertė ir Dijorą. Ar mergina jau svajoja tapti sužadėtine?

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr
Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Irmanto Gelūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotr

Tačiau tai – ne vieninteliai atviri prisipažinimai šio trečiadienio laidoje. Humoro nestokodami M.Mikutavičius ir J.Jankevičius papasakojo apie savo praeities darbus. Pastarojo – itin intriguojantis. Nedaugelis žino ir tai, kad Marijonui anksčiau yra tekę padirbėti vyrų žurnale…

Ar M.Mikutavičius lankosi pas būrėją? Kaip jaučiasi išgirdęs savo kūrinį „Trys milijonai“? Galiausiai, ar jam pavyks įveikti laidos vedėjus muzikiniame žaidime?

Atsakymai į šiuos klausimus – jau šį vakarą, 19.30 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3!

Naujausi straipsniai