M. Mikutavičius – apie tai, kodėl savo asmeninį gyvenimą jis linkęs slėpti

Marijonas Mikutavičius ir Ieva Daugirdaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-25 11:41
Jeigu reikėtų rinkti ryškiausių ir klausomiausių lietuviškų hitų karalių, juo neabejotinai pretenduotų tapti dainų autorius ir atlikėjas, TV laidų vedėjas ir žurnalistas Marijonas Mikutavičius. Nors apie savo asmeninį gyvenimą žinomas vyras kalba itin retai, o rimtus klausimus dažniausiai nuleidžia juokais, TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ komandai sutiko paatvirauti apie jam klijuojamas etiketes, santykius su mylimąja, sūnų Majų, buvimą tėvu ir kelią į šlovės olimpą.

Visų mylimas atlikėjas laidoje „Raudonas kilimas“ papasakos, kodėl savo asmeninį gyvenimą slepia po devyniais užraktais ir nemėgsta dalintis jo detalėmis. „Buvo etapas, kai aš buvau atviresnis ir pasakojau, bet labai greitai pasimokiau“, – atviraus atlikėjas.

„Anksčiau žiniasklaida buvo ne tokia pikta ir ne tokia agresyvi. Visi žinomi žmonės lėbavo su tais pačiais žurnalistais, kol galiausiai neįsipainiojo pinigai ir kova dėl reitingų“, – pridūrė dainininkas.

Didžiąją gyvenimo dalį muzikai atidavęs atlikėjas prisipažins, kad kelias ne visada buvo toks lengvas, reikėjo užsitarnauti savo vardą ir įrodyti publikai, kad esi vertas jos dėmesio. Dabar žinomas atlikėjas gali pasidžiaugti itin sėkminga karjera ir pripažinimu – jo dainas mintinai moka daugelis lietuvių.

Žiūrovų pamėgtoje TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ M. Mikutavičius papasakos ir apie jaunystės vakarėlius, nerūpestingas dienas, žavėjimąsi atsainiu požiūriu į gyvenimą ir to pasekmes.

Tačiau dabar nerūpestingu ar atsainiu M. Mikutavičių pavadinti būtų sunku – jis ne tik su malonumu imasi naujų projektų, bet ir sukūrė darnią šeimą. Retai apie savo asmeninį gyvenimą kalbantis atlikėjas laidos žiūrovams pasakos apie svajonių jaunikio etiketę ir apie mylimąją Ievą Daugirdaitę. „Ieva yra unikali“, – ištars M. Mikutavičius.

M. Mikutavičius su mylimąja I. Daugirdaite augina sūnų Majų ir laidoje „Raudonas kilimas“ atskleis, kad tik tėvystė jam padėjo atrasti gyvenimo pilnatvę. „Kol neturi vaikų, niekad negali įsivaizduoti, ką jie duoda. Su vaiko gimimu tarsi atėjo pilnatvė“, – šypsodamasis pasakos M. Mikutavičius.

Kaip prasidėjo vieno populiariausių šalies atlikėjų karjera? Kaip atrodė jo jaunystės vakarėliai? Kodėl M. Mikutavičius retai pasakoja apie savo asmeninį gyvenimą? Kaip jo kasdienybę pakeitė sūnaus gimimas? Apie visa tai ir dar daugiau – jau šį sekmadienį TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Vaidos Skaisgirės kuriama ir vedama gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ – sekmadieniais 18 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai