M.Markle tėvas persigalvojo ir dalyvaus vestuvėse: „Noriu būti istorijos dalimi“

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-15 22:11
Po skandalo, per kurį paaiškėjo, kad princo Harry sužadėtinės Meghan Markle tėvas Thomas Markle parsidavė paparacams, 73-ejų vyras vėl ligoninėje dėl krūtinės srities skausmų. Jie nesiliauja po infarkto, kuris ištiko vyrą prieš savaitę.

Thomas jau buvo pareiškęs, kad karališkosiose vestuvėse šeštadienį nedalyvaus, nes suprastėjo sveikata ir nebenori Meghan daryti gėdos.

„Geriu valiumą, kad atsikratyčiau skausmo. Ypač, kai išgirstu apie savo vyriausiąją dukterį“, – antradienį TMZ sakė Thomas. Jo minima dukra Samantha Grant ištisas savaites stengiasi pakenkti savo sesers Meghan reputacijai ir įvaizdžiui.

Vis dėlto jau tą pačią dieną Thomas pakeitė nuomonę ir paskelbė, kad atvyks į karališkąsias vestuves palydėti dukters prie altoriaus.

„Negaliu pakęsti minties, kad praleisiu vieną svarbiausių istorijos momentų ir nepalydėsiu dukters prie altoriaus. Žinoma, palydėsiu ją. Tai istorinis momentas. Noriu būti istorijos dalimi“, – tos pačios dienos vakarą tikino Thomas, kuris jau buvo palaiminęs savo buvusią žmoną atlikti šiai garbingai pareigai.

Žmonės.lt primena, kad Thomas susitarė su fotografu dėl surežisuotų nuotraukų, kuriose princo Harry uošvis buvo užfiksuotas atvykęs į primatavimą dėl kostiumo vestuvėms, skaitinėjantis internetinius straipsnius apie M.Markle ir princą Harry.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Meghan Markle pripažino, kad tai buvo „giliai asmeninis momentas“ ir paprašė suprasti jos tėvą, juolab, kad jis neseniai patyręs infarktą.

„Tai asmeniška akimirka panelei Meghan Markle prieš pat vestuves. Ji su sužadėtiniu princu Harry prašo supratimo ir pagarbos ponui Thomui Markle šioje sudėtingoje situacijoje“, – tokią žinią paskelbė Kensingtono rūmai.

Paaiškėjus suktybei Thomas pripažino, kad tai buvo kvaila idėja ir atsiprašė padaręs gėdą savo šeimai.

Naujausi straipsniai