M.Markle priešas, žurnalistas P.Morganas sulaukė kolegų kritikos: teks keisti darbą

Meghan Markle ir Piersas Morganas / „Scanpix“ir „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-10 11:36
Dažnai per savo karjerą kandžių replikų Meghan Markle negailėjęs britų žurnalistas Piersas Morganas traukiasi iš laidos „Good Morning Britain“ vedėjo kėdės, rašo CNN. Pranešimas apie šias permainas pasirodė antradienį, po to, kai vėl M.Markle užsipuolęs P.Morganas sulaukė aršios kritikos iš kolegų bei televizijos žiūrovų.

„Po diskusijos su ITV, Piersas Morganas nusprendė, kad atėjo laikas permainoms, jis palieka laidą „Good Morning Britain“. Televizijos kanalas priėmė tokį jo apsisprendimą ir daugiau šiuo klausimu neturi ką pasakyti“, – rašoma ITV pranešime spaudai.

Vos prieš pranešant apie pokyčius, Piersas Morganas  tą pačią dieną, laidos metu, išėjo iš filmavimo, kai vienas iš kolegų jam pažėrė priekaištų dėl nuolatinės kritikos Sasekso hercogienei M.Markle, rašo CNN.

Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Scanpix nuotr.

Po skandalingo Oprah Winfrey interviu, kuriame M.Markle atskleidė net galvojusi apie savižudybę ir prakalbo apie užgauliojimus dėl rasės, Morganas negailėjo skaudžių žodžių šiuo metu JAV gyvenančiai M.Markle.

„Twiter“ paskyroje pirmadienį jis pareiškė, kad jos kalbos įrodo, jog kiekvienas, kuris sukritikuoja Meghan – rasistas. Taip pat jis neslėpė abejojantis, ar hercogienė nemelavo.

Piersas Morganas/Vida Press nuotr.
Piersas Morganas/Vida Press nuotr.

Susijusius su JK žiniasklaida skundus tirianti institucija dėl pirmadienio laidos „Good Morning Britain“ sulaukė 41 tūkst. skundų.

Ir kai antradienį Piersui Morganui priekaištus tiesioginio eterio metu išsakė jo kolega Alexas Beresfordas, mačiusių laidą žmonių emocijos dar paaštrėjo.

„Suprantu, jog tu nemėgsti Meghan Markle, jau ne kartą tai akcentavai savo laidose. Taip pat manau, jog turėjote su ja asmeninių reikalų ir netikėtai ji tave tiesiog išbraukė iš draugų sąrašo. Ar nuo to laiko ji ką nors blogo pasakė apie tave? Manau, kad ne, tačiau nepaisant to, vistiek pili ant jos pamazgas“, – per dantį Piersą Morganą traukė A.Beresfordas.

Tokius žodžius išgirdęs Piersas Morganas transliacijos metu pakilo nuo kėdės ir taręs, kad „baigė su šia istorija“ paliko studiją.

Trečiadienį P.Morganas atsisakė pakeisti savo poziciją ir dar kartą pareiškė „netikintis M.Markle“.

„Turėjau laiko dar kartą viską permąstyti, ir vistiek ja netikiu“, – „Twitter“ rašė žurnalistas.

„Jei jūs patikėjote – OK. Dėl žodžio laisvės aš pasiruošęs mirti. Ačiū visiems už meilę ir neapykantą. Atsitraukiu, kad su savo nuomonėmis galėčiau praleisti daugiau laiko“, – pridūrė žurnalistas.

Naujausi straipsniai