M.Markle – ne vienintelė knygų autorė karališkoje šeimoje: K.Middleton pristatė savo leidinį

Kate Middleton ir jos išleista fotografijų knyga / Kensingtono rūmų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-25 20:11
Apie netrukus pasirodysiančią knygą prieš keletą savaičių pranešusi Meghan Markle nebus vienintelė autorė karališkoje šeimoje – princo Williamo žmona Catherine pristatė fotografijos rinkinį.

Kaip rašo „Daily Mail“, fotografija susižavėjusi Kate Middleton praėjusių metų pavasarį, vos prasidėjus karantinui, prašė visuomenės pasidalinti vaizdais, kuriuose užfiksuoti sustingę Didžiosios Britanijos miestai. Kembridžo hercogienės knygoje „Hold Still“ sugulė net 100 britų atsiųstų nuotraukų, kurias asmeniškai atrinko pati Kate Middleton. 

Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“/AP nuotr.
Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“/AP nuotr.

K.Middleton knyga sukurta bendradarbiaujant su Nacionaline portretų galerija. Ji Didžiosios Britanijos knygynuose pasirodė gegužės 7-ąją, likus mėnesiui iki Meghan Markle knygos išleidimo.

Nors nežinoma, kokio susidomėjimo sulauks kitą mėnesį pasirodysianti M.Markle knyga, tačiau pranokti K.Middleton bus nelengva – Kembridžo hercogienės knyga Didžiojoje Britanijoje jau išleidimo dieną tapo bestseleriu. 

Tiesa, ne mažiau nei pati knyga, britus sužavėjo ir originalus šios knygos pristatymas – K.Middleton kartu su leidėjais populiariose Didžiosios Britanijos vietose paliko šimtus knygų. Leidinius netikėtai radusius asmenis tokia staigmena tikrai pradžiugino.

Pristatydama leidinį K.Middleton pasakojo, jog ši knyga – jai labai brangi ir laukta. Pasak Kembridžo hercogienės, jai norisi, jog šių dienų pandemijos sukaustytas gyvenimas įsirėžtų į knygos puslapius ir liktų atminimu ateities kartoms. 

„Kai praėjus dešimtmečiui žvelgsime į šių dienų COVID-19 pandemiją, prisiminsime visus iššūkius, su kuriais susidūrėme visi – prarastus artimuosius, atsiskyrimą nuo savo šeimų bei draugų, įtampą dėl mūsų pačių likimo. Tačiau galėsime prisiminti ir teigiamus aspektus: neįtikėtiną žmonių gerumą, visus pagalbininkus ir šių dienų herojus, dirbančius skirtingose srityse. Prisiminsime ir tai, kaip mes kartu prisitaikėme prie naujų įpročių.

Knyga „Hold Still“ atsirado pasinaudojus fotografijos galia, leidusia sukurti ilgaamžį priminimą apie tai, ką mes patyrėme šiomis dienomis – čia sugulė žmonių istorijos, reikšmingos akimirkos šeimoms ir bendruomenėms pandemijos metu“, – pristatydama knygą anksčiau rašė K.Middleton. 

Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“/AP nuotr.
Princas Williamas ir Kate Middleton / „Scanpix“/AP nuotr.

Kembridžo hercogienė Catherine džiaugėsi, jog prieš metus paskelbtas prašymas pasidalinti nuotraukomis sulaukė tokio didžiulio susidomėjimo. K.Middleton pasakojo, jog su kai kuriais fotografijų autoriais turėjo galimybę pasikalbėti.

„Nuotraukos slepia gražias žmonių istorijas. Džiaugiuosi, jog turėjau galimybę pasikalbėti su kai kuriais fotografais, išgirsti jų pasakojimus iš pirmų lūpų.

Tos istorijos buvo įvairios – nuo džiaugsmo, meilės ir bendruomeniškumo akimirkų iki gilaus liūdesio, skausmo, vienišumo bei netekties. Bet visus pašnekovus vienijo viena tema – tai, kaip karantinas mums visiems priminė apie žmonių ryšio svarbą“, – kalbėjo ji.

Teigiama, kad visos lėšos, gautos pardavus K.Middleton knygą, bus skirtos psichikos sveikatos priežiūros organizacijos „Mind“ bei Nacionalinei portretų galerijai.

Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.
Kate Middleton lankose Belfaste / „Scanpix“ nuotr.

Prieš keletą savaičių savo planus išleisti knygą pristatė ir Meghan Markle. Pasak autorės, jos knyga „The Bench“ leis motinos akimis pažvelgti į tėvo ir sūnaus ryšį. Kaip teigė M.Markle, parašyti šią knygą ją įkvėpė Tėvo dienai skirta poema, kurią ji sukūrė prieš beveik dvejus metus savo vyrui Harry.

Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.
Meghan Markle knyga vaikams „Suoliukas“ / „Scanpix“ nuotr.

„Knyga „The Bench“ prasideda nuo vienos poemos, kurią parašiau savo vyrui Tėvo dienos proga, praėjus vos mėnesiui po Archie gimimo. Štai kuo visa tai pavirto“, – kalbėjo knygą pristatanti Meghan.

Pranešama, kad pirmoji M.Markle knyga, pavadinimu „The Bench“ (liet. „Suoliukas“), pasirodys jau birželio 8-ąją. Įdomu tai, kad nuo karališko gyvenimo atsiribojusi M.Markle šią knygą pristato kaip Sasekso hercogienė – būtent tokiu vardu ant kūrinio viršelio pasirašė autorė. 

Naujausi straipsniai