M.Markle iki pažinties su princu Harry kėlė sau keturis naujamečius tikslus: neišpildė nė vieno

Meghan Markle su princu Harry ir sūneliu Archie / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-01 21:17
Pažintis su princu Harry apvertė visą Meghan Markle gyvenimą aukštyn kojomis. Neišvengiamai pasikeitė ir jos tikslai – teigiama, kad Sasekso kunigaikštienės Naujųjų metų rezoliucijos nuo šiol atrodo kur kas kitaip, o dar prieš pažintį sugalvotas naujametis pažadas padėjo pritraukti gyvenimo meilę.

2018-ųjų gegužę po dviejų metų draugystės už princo Harry ištekėjusi M.Markle dar 2014 metais savo gyvenimo būdo tinklaraštyje „Tig“ rašė, kad net ketverius metus bando pasiekti tokius pačius tikslus.

„2014 metais aš noriu nubėgti maratoną, nustoti graužti nagus, nustoti keiktis, išmokti prancūzų kalbą“, – dar prieš pažintį su princu Harry rašė ji.

Po kurio laiko M.Markle atskleidė, kad nė vieno iš šių tikslų ji nepasiekė.

„Maratono nenubėgau. Keiksmažodžiai vis vien išsprūsdavo, kai būdavau pervargusi. Prancūzų kalbą pradėjau mokytis dar vidurinėje, tačiau taip ir neišmokau. Pradėjau mokytis ispanų. O kalbant apie nagų kramtymą, tai vis tiek retsykiais darau, kai būna įtempta diena. Velnias, liko ir keiksmažodžiai“, – atviravo ji.

Princas Harry ir Meghan Markle  / Vida Press nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Kiek vėliau M.Markle portalui „People“ svarstė, kad galbūt pasikeitę naujamečiai tikslai jai padėjo sutikti savo gyvenimo meilę. 2016-ųjų sausį, dar prieš pažintį su princu Harry, M.Markle sau pasižadėjo gyvenime palikti daugiau vietos netikėtumams ir magijai.

„Noriu kitokių dalykų. Aš nusprendžiau neturėti jokių tikslų, siekiu tiesiog mėgautis gyvenimu. Daug juoktis, turėti aukštus siekius gyvenime, bet priimti save. Mano Naujųjų metų rezoliucija yra palikti vietos netikėtumams. Kurti planus, tačiau nesijaudinti, jei jie ir nepavyksta. Noriu būti atvira pokyčiams“, – sakė ji.

Praėjus vos keliems mėnesiams po šio pažado, M.Markle susipažino su princu Harry. 

Vieno interviu metu M.Markle pasakojo, kad susipažinus su princu Harry jos naujamečiai tikslai pradėjo atrodyti dar kitaip – svarbiausia tapo mėgautis kiekviena akimirka su šeima.

Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.
Princas Harry ir Meghan Markle/ SCANPIX nuotr.

Akimirkomis su šeima M.Markle ir princas Harry nuo praėjusių metų mėgaujasi Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ten pora išsikraustė, kai 2020 metų sausį paskelbė apie sprendimą atsitraukti nuo savo oficialių pareigų kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai.

Nuo tada, kai atsisakė karališkosios šeimos narių titulo, Harry ir Meghan namais tapo Kalifornijos miestas Santa Barbara, kur pora nusipirko namą.

Teigiama, kad persikelti gyventi į Šiaurės Ameriką Harry ir Meghan nusprendė norėdami ramesnio gyvenimo. Visgi dar prieš poros pasitraukimą nuo karališkųjų pareigų, kurį britų spauda praminė „Megxitu“, buvo pasirodę pranešimų, kad Meghan nepatinka karališkasis gyvenimas, tad princas Harry prisitaikė prie žmonos norų. 

Naujausi straipsniai