M.Markle – apie atrastus svajonių namus Kalifornijoje ir pavyzdį kitiems: „Mane vadina princese“

Meghan Markle, princas Harry / „Scanpix“ nuotr., žurnalo „The Cut“ viršelis
Šaltinis: Žmonės
AA

Daugybę kartų apkalbų objektu tapusi Sasekso hercogienė Meghan Markle dabar ryžosi dar vienam atviram interviu. Pokalbio su leidiniu „The Cut“ metu moteris atskleidė dar negirdėtų faktų. Pavyzdžiui, papasakojo, kaip jaučiasi palikusi gyvenimą Jungtinėje Karalystėje, prisiminė bandymus pritapti prie karališkosios šeimos ir pasidalijo ateities planais.

Apie pasitraukimą iš karališkosios britų šeimos M.Markle prabilo duodama interviu iš savo ir princo Harry 14,65 mln. dolerių vertės dvaro Montecite, Kalifornijoje, rašo nypost.com. Štai, kokios temos buvo aptartos pokalbio metu.

Laiminga, kad paliko karališkąjį gyvenimą

Atviro interviu žurnalui „The Cut“ metu Meghan pabrėžė, kad jaučiasi laiminga palikusi karališkąjį gyvenimą Didžiojoje Britanijoje.

„Vien dėl to, kad egzistavome, sutrikdėme hierarchijos dinamiką. Taigi, mes nusprendėme – gerai, išeikime iš čia, laimingi“, – apie savo ir princo Harry sprendimą pabėgti iš Jungtinės Karalystės pasakojo Meghan.

Moters teigimu, viskas, ko jiedu norėjo, buvo gyventi patogų gyvenimą ir patiems užsidirbti turtus.

„Dėl kažkokių priežasčių mums nebuvo leista to daryti, nors keli kiti šeimos nariai daro būtent tai“, – skundėsi ji.

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.

Grįžimas į instagramą

„Ar norite sužinoti paslaptį? Aš grįžtu į „Instagram“, – interviu metu sakė M.Markle.

Moteris leido suprasti, kad ši naujiena jai itin džiugi, nes anksčiau asmeninės paskyros socialiniame tinkle teko atsisakyti, mat ją kontroliavo karališkieji asmenys. Negana to, M.Markle buvo priversta stebėti, kaip jos istorinėmis akimirkomis su pasauliu dalijamasi per spaudą, o ne su jos 3 mln. sekėjų.

„Kodėl turėčiau tiems patiems žmonėms, kurie mano vaikus vadina žodžiu iš raidės „N“, rodyti savo vaiko nuotrauką, kol to negaliu padaryti su žmonėmis, kurie myli mano vaiką?“ – klausė ji, nepaaiškinusi, kas tiksliai pavartojo minėtą įžeidimą.

Meghan Markle ir princas Harry / Scanpix nuotr.

Vis dar yra „princesės“ pavyzdys

Meghan taip pat pasakojo iš aplinkinių sulaukianti nemažai komplimentų.

„Aš suvokiau, kad yra mažų mergaičių, kurios, kai su jomis susitinku, man sako: „Dieve mano, tu tikra princesė“, – tikino M.Markle.

„Aš tiesiog žiūriu į jas visas ir galvoju: „Jūs turite savyje galią sukurti gyvenimą, kuris būtų geresnis už bet kokią pasaką, kurią kada nors skaitėte. Jūs galite peršokti tai, kas gali atrodyti kaip didžiausia kliūtis, ir tada vėl galite atrasti laimę.“

Manė, kad moka „vaidinti karališkai

„Aš buvau aktorė, – teigė M.Markle, prisiminusi laikus, kai teko atlikti karališkąsias pareigas. – Visas mano darbas buvo: „Pasakyk man, kur stovėti. Pasakyk man, ką turiu sakyti. Pasakyk man, kaip tai pasakyti. Pasakykite, ką apsirengti, ir aš tai padarysiu“.“

Dabar Meghan sakė, kad jei būtų galima atsukti laiką, ji atkreiptų dėmesį į filmus apie karališkuosius romanus.

„Taip. Tai būtų buvę labai naudinga. Tai būtų buvusi labai svarbi pamoka, kurią reikėjo išmokti prieš visa tai“, – kalbėjo ji.

Meghan Markle / Scanpix nuotr.

Tai – tik pradžia

M.Markle papasakojo ir apie neseniai pradėtą kurti savo naują tinklalaidę.

„Jaučiuosi kitaip. Jaučiuosi aiškiau. Atrodo, kad atrandu savo balsą. Aš jau seniai turiu savo balsą, bet dabar galiu juo naudotis“, – pasidžiaugė moteris.

Ji taip pat pridūrė esanti laiminga, kad gali kalbėti apie tai, apie ką nori.

„Aš labai noriu kalbėti“, – teigė Meghan.

Svajonių namų medžioklė be darbo

Nors šiuo metu M.Markle su princu Harry gyvena 14,65 mln. dolerių vertės dvare Montecite, Kalifornijoje, svajonių namų paieška nebuvo lengva.

„Neturėjome darbo, todėl tiesiog neketinome atvykti ir apžiūrėti šio namo. Tai buvo neįmanoma... Buvo tokia situacija, kaip tada, kai buvau jaunesnė ir žiūrėdama į vitrinas jaučiausi beviltiškai: „Nenoriu eiti ir žiūrėti į daiktus, kurių negaliu sau leisti. Tai nėra geras jausmas.“

Visgi netrukus garsioji pora sudarė sutartis su „Spotify“ ir „Netflix“,. Bendradarbiavimas atnešė po 25 ir 100 mln. dolerių ir svajonių namus.

„Dabar svajonių namas teikia džiaugsmą ir ramybę. Jis gydo. Jautiesi laisvas“, – apie erdvią nuosavybę pasakojo M.Markle.

Jų meilės istorija per „Netflix“

Sasekso hercogienė interviu metu taip pat aptarė jos ir vyro princo Harry būsimą „Netflix“ dokumentinį serialą, pastarąjį apibūdindama kaip žvilgsnį į „mūsų meilės istoriją“.

Meghan Markle ir princas Harry / Scanpix nuotr.

„Tai dalelė mano gyvenimo, kuria negalėjau pasidalyti, kurios žmonės negalėjo pamatyti. Tai yra mūsų meilės istorija. Tikiuosi, kad tokį jausmą žmonės pajus, kai pamatys bet kokį turinį ar projektus, prie kurių dirbame. Mes esame kaip druska ir pipirai. Visada judame kartu“.

„Po to, kai žiniasklaida suformuoja istoriją aplink tave, labai malonu, kai pats gali papasakoti savo istoriją“, – pokalbį užbaigė Meghan.

Skaitykite daugiau