M. Kunis vaidmens komedijoje „Šnipas, kuris mane išdūrė“ vos neprarado dėl ypatingo jųdviejų su A. Kutcheriu susitarimo

Mila Kunis filme „Šnipas, kuris mane išdūrė“
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau šį savaitgalį kino teatruose pasirodys kriminalinė komedija „Šnipas, kuris mane išdūrė“, kur vieną pagrindinių vaidmenų atlieka Mila Kunis. Tačiau galėjo nutikti ir taip, kad žiūrovai šios Holivudo žvaigždės filme nebūtų išvydę. 34-erių aktorė prieš premjerą atskleidė, kad su vyru Ashtonu Kutcheriu ji turi vieną ypatingą susitarimą, kurį dėl šio vaidmens jai teko sulaužyti.

TV laidoje „Sunday Today“ M. Kunis paatviravo, kad sužinojusi, jog norint vaidinti komedijoje, jai teks kurį laiką praleisti nuo šeimos, iškart vaidmens atsisakė.

„Aš supasavau. Mudu su vyru jau seniai esame sutarę, kad nesiimsime darbų, kurie priverčia atsidurti toli nuo šeimos. Todėl pasakiau „ne“, tačiau Ashtonas buvo tas, kuris paskatino persigalvoti“, – pasakojo Ukrainoje gimusi, tačiau vėliau Holivude įspūdingą karjerą padariusi M. Kunis.

Paklausta, ar dar kada žada drauge su A. Kutcheriu pasirodyti ekranuose drauge, ji nė negalvojusi atšovė, jog to greičiausiai niekad nebus.

„Ne, ne, ne, tai būtų labai keista, nes aš jį per gerai pažįstu ir matant, jog jis vaidina, mane apima keistas jausmas. Mes negalime kartu būti filmavimo aikštelėje ir nesijausti keistai“, – sakė 2015 metais už A. Kutcherio ištekėjusi aktorė. Pora augina du vaikus, o jų meilė gimė filmuojantis juostoje „Draugiškas seksas“.

Tačiau dabar dėl vaidinimo drauge jiems jaudintis nereikia, mat kiekvienas iš jų yra didžiulė filmų žvaigždė ir jų karjeros klojasi puikiai.

Naujojoje komedijoje „Šnipas, kuris mane išdūrė“ M. Kunis drauge su Kate McKinnon vaidina geriausias drauges, besimėgaujančias paprastais gyvenimo malonumais ir net neįsivaizduojančios, kad jau netrukus joms teks gelbėti pasaulį. Drauge su jomis filme pamatysime ir Justiną Theroux.

Iki absurdo komiškų situacijų prisodrintas komedinis trileris „Šnipas, kuris mane išdūrė“ Lietuvoje pradedamas rodyti jau šį penktadienį, rugpjūčio 10 dieną.

Skaitykite daugiau