M. Katleris atskleidė, kaip susipažino su mylimąja: „Ji prašė manęs to niekam nesakyti“

Aistė Kabašinskaitė ir Mantas Katleris / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-28 11:02
Vienas geriausių ir garsiausių Lietuvos komikų Mantas Katleris apie savo gyvenimą dažniausiai pasakoja viską paversdamas juokais. Tačiau garsusis humoristas turi ir visai kitokią savo pusę – jis prisipažįsta esąs gana uždaras, dažnai pavargstantis nuo žmonių šurmulio ir itin dėkingas likimui už jam pačiam netikėtą sėkmę bei pripažinimą. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ žinomas vyras papasakos ne tik apie karjeros pradžią, didžiausias svajones, bet ir apie santykius su mylimąja Aiste.

Humoristą M. Katlerį esame pratę matyti visuomet linksmą, pokštaujantį ir aplinkui skleidžiantį gerą energiją. Tačiau komikas pasakos esantis visai kitoks – iš tikrųjų jis esantis uždaras.

„Esu uždaras žmogus. Anksčiau negalėdavau švęsti tris dienas, galvodavau, kad nepakeliu alkoholio. Bet tada supratau, kad tiesiog pavargstu nuo žmonių, tai žmonės mane vargina“, – pasakos pilnas sales gerbėjų prajuokinantis vyras.

Pirmą kartą pralinksminti žiūrovų M. Katleris į sceną lipo kone prieš dešimtmetį. Jau tuomet jo nuoširdumas, paprastumas ir humoro jausmas pelnė daugelio simpatijas. Žinomas vyras tikins, kad savo pasirinktu keliu yra itin patenkintas ir net viršijo savo paties lūkesčius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Niekada per daug neplanavau į priekį. Dabar iš viso jaučiu, kad esu aukščiau bambos šokęs. Ką iš viso planavau gyvenime pasiekti, dabar esu dešimt kartų aukščiau, nei galvojau, kad būsiu“, – žiūrovams pasakos humoristas.

Pramogų pasaulio žvaigždė ne tik papasakos, kodėl nusprendė pasirinkti komiko darbą, bet ir kaip gimsta tūkstančius pralinksminančios humoro programos bei pasidalins ateities planais.

Retai apie asmeninį gyvenimą rimtai kalbantis M. Katleris papasakos ir apie santykius su jau daugiau nei dvejus metus šalia jo esančia Aiste. Komikas paatviraus, kad su mergina susipažino kai kuriems neįprastu būdu – vienoje pažintims skirtoje programėlėje.

„Susipažinome Tinder, ji prašė manęs to nesakyti. Netikiu tuo, kad internetinės pažintys yra blogesnės už kitas pažintis. Ji, aišku, nenorėjo susitikti...“ – su šypsena pasakos komikas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Kaip paprastas vaikinas iš Panevėžio tapo visos šalies numylėtiniu? Kaip vertina savo jau bene dešimtmetį trunkančią karjerą? Kaip Mantas su Aiste puoselėja judviejų santykius? Apie visa tai jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai