M. Drobiazko ir P. Vanagas pristato Lietuvai dar įspūdingesnį naujo formato ledo šou „Čempionai“

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-26 14:39
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko tradiciškai prieššventiniu laikotarpiu pakvies visus dailiojo čiuožimo gerbėjus į vieną ilgiausiai rengiamų ledo šou projektų Europoje.

 Tačiau šių metų šou bus kitoks nei anksčiau – mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora žengia naują tvirtą žingsnį savo karjeroje ir pasiryžę pristatyti Lietuvai ir Europai naujo formato ledo šou „Čempionai“. Pasirodymai vyks gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje.

Ledo šou „Čempionai“ siužetas bus paremtas tikrais faktais ir ypatingomis čempionų istorijomis. Žiūrovai turės galimybę išgyventi sportinį vienos mylimiausių Lietuvos dailiojo čiuožimo porų kelią – nuo sunkios pradžios iki medalių ir pripažinimo – bei kartu su M. Drobiazko ir P. Vanagu dar kartą pajusti jų istorinių pasiekimų kainą. 

Nors šiemet įvyks jau 18-as „Liepsnojančio ledo“ pasirodymas Lietuvoje, organizatorių teigimu, tai bus pats brangiausias ir techniškai sudėtingiausias iki šiol mūsų šalyje rodytas šou ant ledo. Daugiau nei 100-o žmonių techninė ir kūrybinė komanda, ketvirtis šimto ledo čempionų ir dailiojo čiuožimo žvaigždžių, daugiau nei 100 gimnastų, akrobatų, šokėjų, choristų, muzikantų ir atlikėjų. Visi jie pasirengę nustebinti žiūrovus kerinčia choreografija, vokalu, muzika, įspūdingais kostiumais ir grimu. O visa tai sujungs jaudinantys specialiai šiam šou kurto filmo kadrai.

Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Renginio akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šių metų šou bus vienas brangiausių ir techniškai sunkiausių kada nors mūsų kurtų pasirodymų – tai tiesa. Bet čia svarbus ne tik finansinis ar techninis aspektas. Šiam šou reikėjo pribręsti, nes jis, kaip ir kasmet, bus pilnas sudėtingų techninių elementų. Be to, šiemet jis mums bus labai sunkus emociškai. Tai tarsi mūsų su Margarita išpažintis. Mes kartu su žiūrovais dar kartą grįšime į savo profesinio kelio pradžią ir kartu su jais prisiminsime ne tik saldų pergalių skonį, bet ir ganėtinai sunkius šio kelio etapus. Tačiau, neabejotina, tai bus visiškai kito lygio šou, todėl mes juo labai džiaugiamės“, – sako P. Vanagas.

„Šiais metais žiūrovams atsivers unikali galimybė gyvo šou metu ne tik žavėtis pasirodymais ant ledo, bet ir gyvai pasižvalgyti po šou užkulisius: suprasti čiuožėjų darbo ir gyvenimo kasdienybę, išgirsti pasakojimų apie neįtikėtinų išbandymų kupiną čempionų kelią, kurio dalimi tampa tik patys geriausi profesionalai“, – sako M. Drobiazko.

Ledo šou „Čempionai“ – tai ilgo kelio istorija: iššūkiai, išbandymai, pareiga be teisės pasiduoti, o kartais ir pasirinkti, nesuvokiamos traumos, nenumaldomas pergalės troškimas ir noras po jų vėl lipti ant ledo, nepasiduodant skausmui.  

Dailiojo čiuožimo žvaigždės, talentingiausi šalies dainininkai ir muzikantai, nauji šou sprendimai – visa tai gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje. Bilietus nuo rugpjūčio 27 d. 11 val. platina kakava.lt.

Naujausi straipsniai