M. Bellucci grožio paslaptys: kodėl šampūną skiedžia mineraliniu vandeniu?

Italų kilmės aktorė Monica Bellucci / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-09 14:04
Nors rugsėjį Monica Bellucci įžengs į šeštąją dešimtį, pripažinkite šios italės natūralus grožis – įstabus. Kas jai padeda išlikti tokiai nuostabiai net ir sulaukus 49-erių? Pasirodo, Monicos grožio paslaptys labai elementarios...

Viena gražiausių pasaulio moterų, visuomet spinduliuojanti amą atimančiu moteriškumu Monica Bellucci net būdama 49-erių atrodo pribloškiamai. Svarbiausia, kad jos grožis – natūralus, nė trupučio nepaliestas grožio skalpelio. Įdomu, kas jai padeda išlikti moteriško grožio etalonu daugeliui pasaulio dailiosios lyties atstovių?

Skrupulinga plaukų priežiūra

Kiekvienąkart, kai M. Bellucci plauna plaukus, ji skiedžia šampūną mineraliniu vandeniu, kad sumažintų jo koncentraciją. Kam? Mat kiek praskiestas šampūnas nesausina galvos odos ir plaukų. Plaukų džiovintuvas šiai garsenybei – retai naudojama grožio priemonė (pvz., jo prireikia tik tuomet, kai tenka dalyvauti kokiame nors ypatingame renginyje). Paprastai Monica plaukams leidžia išdžiūti natūraliai, nesiima jokių pagalbinių priemonių. O kad šie labiau blizgėtų, aktorė naudoja alyvuogių aliejų, kuris ne tik suteikia blizgesio, bet ir minkština plaukus, be to, jie atrodo prižiūrėti ir tvarkingi.

Šaltas dušas

Kiekvieną mielą rytą M. Bellucci pradeda šaltu dušu. Šaltas vanduo puikiai stimuliuoja odos mikrocirkuliaciją ir „mankština“ kraujagysles. Be to, tai išsaugo odos stangrumą ir tonusą.

Drėkinamieji purškikliai

Drėkinimas – gražios ir jaunos odos paslaptis. Italų kilmės gražuolė Monica nuolat naudoja drėkinamuosius purškiklius. Jie jai padeda išsaugoti gaivią ir gražią veido odos spalvą.

Lūpų priežiūra

Viename interviu aktorė prisipažino itin daug dėmesio skirianti lūpoms, mat jos, pasak kino žvaigždės, yra viena patraukliausių moters kūno vietų. Gamta apdovanojo M. Bellucci putliomis lūpomis, kurios, deja, kaip prisipažįsta moteris, greitai džiūsta. Todėl aktorė labai dažnai drėkina lūpas naudodama lengvas kosmetikos priemones.

Shutterstock nuotr.
Shutterstock nuotr.

Makiažas

M. Bellucci – itin ryški moteris, iš karto išsiskirianti iš minios, tad jai nekyla diskomforto jausmas, jei tarp žmonių būna nepasidažiusi. Visgi makiažas aktorei – tarsi apsauginis skydas nuo išorinio pasaulio. „Kai esi nepasidažiusi, esi pažeidžiamesnė. Tai panašu į šarvus, kuriuos mes, moterys, kartais dėvime. Makiažas padeda sukurti tam tikrą nuotolį tarp mūsų ir kitų žmonių, tačiau kartu mes atrodome gražesnės ir pačios sau, ir aplinkiniams“, – tvirtino M. Bellucci viename amerikiečių portalo style.com interviu.

Maža to, italų gražuolė tvirtai įsitikinusi, kad pats svarbiausias moteriškas ginklas – raudonais lūpų dažais pagražintos lūpos. Tokio ryškaus akcento visiškai pakanka, kad moteris būtų pastebėta ir atrodytų seksualiai. Visgi mėgstamiausios Monicos makiažo spalvos – natūralios, pabrėžiančios natūralų jos grožį.

Sportas

Kino aktorė neslepia, kad iki antro vaiko gimimo dėl figūros ji nesiėmė jokių ypatingų priemonių. Tačiau antrajai dukrelei išvydus pasaulį, M. Bellucci suprato, kad visgi atėjo metas susiimti, rimtai susirūpinti savo kūnu. Todėl dabar ji gerokai atsargesnė rinkdamasi maistą, stengiasi vartoti mažiau angliavandenių ir gerti kuo daugiau vandens. O dėl sporto... Kaip prisipažįsta pati Monica, sportas, deja, niekada nebuvo jos arkliukas. Vis dėlto Holivudo garsenybė pagal galimybes stengiasi reguliariai lankytis sporto salėje, ypač jai patinka plaukioti, užsiimti joga. Likusį laiką M. Bellucci leidžia aktyviai, daug juda.

Miegas

Viena didžiausių šios moters grožio paslapčių yra sveikas miegas. M. Bellucci manymu, geram ir produktyviam miegui reikia 8–9 valandų. Laikydamasi tokio miego režimo, kiekviena moteris atrodys nuostabiai.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama