M.A.M.A vadovas M.Tyla: Covid-19 užsikrėtė aptarnaujantis personalas, ne muzikos grupė

Martynas Tyla / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2021-04-06 20:12
Antradienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informavo, kad keturiems M.A.M.A apdovanojimų dalyviams nustatytas užsikrėtimas koronavirusu. Asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas Martynas Tyla teigia, kad Covid-19 nustatyta aptarnaujančiam personalui.

Šią informaciją  asociacijos „Metų muzikos apdovanojimai“ pirmininkas paskelbė LNK žinioms.

„Tai buvo kolektyvas, vadinčiau jį ir aptarnaujančiu personalu dalinai. Tai yra vienas kolektyvas, kuris dirba muzikinėje srityje, bet ne muzikinė grupė“, – LNK žinioms antradienį sakė M.Tyla.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras kiek anksčiau pranešė, kad koronavirusas nustatytas keturiems M.A.M.A. apdovanojimų dalyviams. Susirgę asmenys neįvardijami.

M.A.M.A apdovanojimų scena / Eitvydo Kinaičio nuotr.
M.A.M.A apdovanojimų scena / Eitvydo Kinaičio nuotr.

Praėjusią savaitę Kauno apskrities policija dėl kaukių nedėvėjimo, numatytų atstumų nesilaikymo pradėjo 42 administracines teisenas pavieniams asmenims po kovo pabaigoje Kaune vykusio muzikos apdovanojimų M.A.M.A filmavimo Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Administracinė teisena pradėta ir transliacijos organizatorių atžvilgiu.

Savo ruožtu renginio organizatoriai pabrėžė, kad filmavimų metu laikytasi saugumo priemonių ir rekomendacijų.

Viešojoje erdvėje jau transliacijos metu kilo pasipiktinimas, kad nesilaikoma karantino taisyklių, nedėvima kaukių, nėra saugių atstumų. Kai kurie renginį pavadino „puota maro metu“.

Organizatoriai teigė, kad filmavime nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes.

Naujausi straipsniai