M.A.M.A raudonas kilimas – šiemet kitoks: be minios svečių, tik VIP žvaigždės

M.A.M.A apdovanojimų svečiai: Virgis Stakėnas su žmona Ramute, Lolita Zero, Juozas Statkevičius, Jurga Šeduikytė / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-27 17:45
Šeštadienio vakarą uždarame nominantų rate, be žiūrovų, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyko 10-oji Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonija. Šventinį vakarą įteikta 16 prestižinių statulėlių 2020 metų geriausiems, tačiau prieš tai – dėmesys raudonojo kilimo svečiams, į ceremoniją rinktis pradėjusiems dar kelios valandos prieš renginio pradžią: kaipgi be duoklės fotografams?

Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje rengiama ceremonija vyko be įprastos gausios žiūrovų auditorijos: arenoje pasirodė tik nominantai, apdovanojimų teikėjai ir muzikinius pasirodymus paruošę atlikėjai.

„Laikomės saugumo reikalavimų, ir visus į areną atvykstančius atlikėjus, nominantus, teikėjus bei dirbančius komandos narius testavome“, – sakė šventės organizatoriai.

Taigi ir ant raudonojo kilimo šikart neišvydome minios išsipusčiusių svečių – prie fotosienelės pozavo tik nominantai ir apdovanojimų teikėjai. Tiesa, renginių išsiilgę apdovanojimų svečiai neslėpė malonaus jaudulio, kad po tokios ilgos pauzės vėl gali žengti raudonuoju kilimu ir dalyvauti muzikiniame renginyje.

Svečius ant raudonojo kilimo kalbino nuomonės formuotojas Naglis Bierancas ir Lolitos Zero personažą įkūnijęs aktorius Gytis Ivanauskas. Vedėjai negailėjo svečiams komplimentų ir šmaikščių klausimų tiek apie vakaro aprangą, tiek apie kūrybą.

Ceremonijoje, kuri truko kelias valandas, žiūrovai išvydo ateities technologijomis išpildytus „Sisters on Wire“, OG Version, „The Roop“, Keanu Blunt ir Virgio Stakėno, Justino Jaručio ir kitų populiarių atlikėjų pasirodymus. 

Taip pat iš „Žalgirio“ arenos buvo tiesiami muzikiniai tiltai į kitas Kauno miesto vietas, kuriose laukė Justinas Jarutis, „Saulės kliošas“. O jautriausius, linksmiausius ir skandalingiausius M.A.M.A 10-mečio įvykius bei legendines dainas priminė istoriniai įrašai. 

OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.
OG Version ir Karolina Meschino / Teodoro Biliūno nuotr.

„Turime fantastinę istoriją, prisiminimai sugrąžins į nuostabiausius laikus. Tiek pačias M.A.M.A iškilmes, apipintas skandalais ir humoru, tiek ten įvykusius pasirodymus galėsime prisiminti kitoje šviesoje. Laikydamiesi naujų – pandemijos sąlygų, sukursime ir naujus pasirodymus, kurie rytdienos technologijų pagalba nuskraidins į fantazijų pasaulį. Ir, žinoma, M.A.M.A transliacijoje pamatysime svarbiausius praėjusių metų muzikos kūrėjus ir atlikėjus, nominantus, mylimus veidus, kurių jau taip pasiilgome“, – prieš apdovanojimus kalbėjo televizijos šou prodiuseris, grupės „BIX“ siela Saulius Urbonavičius-Samas.

Tiesioginės TV3 transliacijos metu įteikta 16 prestižinių statulėlių. Triumfavo grupė „The Roop“.

Iš viso Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A jau išdalintos 122 statulėlės.

Rekordininkai – nebeegzistuojantis duetas „Leon Somov & Jazzu“ – savo karjeroje jie pelnė 11 statulėlių. Vėliau Justė Arlauskaitė-Jazzu pelnė dar 6 apdovanojimus kaip solo atlikėja. Beje, dainininkė apdovanojimuose dalyvauti negalėjo – šiuo metu su mylimuoju Donatu ji jau kurį laiką keliauja po Ameriką.

Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno nuotr.
Indrė Stonkuvienė ir Vidas Bareikis / Teodoro Biliūno nuotr.

Naujausi straipsniai

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama

GOK klinika

Reklama