M.A.M.A organizatoriai: „Nepaliksime dalyvių be pagalbos, o su policija bendradarbiausime“

M.A.M.A 2020 / Teodoro Biliūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-04-02 17:37
Penktadienio popietę policijai išplatinus pranešimą apie muzikos apdovanojimų M.A.M.A dalyviams pradėtas administracinio nusižengimo teisenas, savo poziciją netrukus išsakė ir organizatoriai. Apdovanojimų atstovai teigia, kad kiekvienam dalyviui padės išspręsti susidariusią situaciją su advokatu, o su policijos pareigūnais tęs bendradarbiavimą.

„Nuo pat savaitės pradžios bendradarbiaujame su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais. Suteikiame reikalingą informaciją bei medžiagą. Mūsų žiniomis, šiuo metu medžiaga dar tiriama, vis papildoma tuo, kas galėtų būti naudinga tyrimui, tad konkrečių išvadų dėl vykusio filmavimo – neturime“, – išplatintame pranešime teigia organizatoriai. 

Vyriausiojo policijos komisariato išplatintame pranešime teigiama, kad šiuo metu pradėtos 42 administracinio nusižengimo teisenos pavieniams asmenims dėl kaukių nedėvėjimo, numatytų atstumų nesilaikymo. 

„Aštuoniems asmenims, kurie sutiko, jog administracinio nusižengimo protokolas su nurodymu susimokėti baudą jiems būtų išsiųstas elektroniniu paštu, pareigūnai tai jau padarė. Asmenys per numatytą terminą turi susimokėti po 250 eurų“, – rašoma policijos pranešime. 

Taip pat pranešama, kad dar 12 žmonių gavo šaukimus atvykti į policijos įstaigą administracinio nusižengimo protokolo surašymui.

„Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, suteikdami reikalingą informaciją ir medžiagą, galime daryti prielaidą, kad pareigūnai tarpusavyje nebendradarbiauja ir nepasidalina reikšminga medžiaga, kuri padėtų tyrimui bei nebūtų daromas nereikalingas spaudimas šalies kūrėjams“, – atkreipia dėmesį M.A.M.A organizatoriai.

Visiems filmavimuose dalyvavusiems asmenims, muzikos apdovanojimų organizatoriai pažada suteikti reikiamą pagalbą. 

„Visi M.A.M.A ir Raudonojo kilimo audiovizualinių kūrinių kūrime dalyvavę asmenys tikrai neliks be mūsų pagalbos. Susidariusią situaciją padėsime išspręsti kartu su mūsų advokatu bei palaikysime tol, kol reikės patiems dalyviams. Šią ceremoniją, prisitaikydami prie karantino sąlygų ir iššūkių surengėme tam, kad šalies atlikėjai būtų palaikomi itin sudėtingu laikotarpiu, o per praėjusius metus nuveikti darbai būtų įvertinti ir pristatyti plačiai visuomenei. Tad šioje situacijoje išliksime tie, kurie eina kartu su kūrėjais ir palaiko juos“,  – teigia M.A.M.A atstovai.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad Kauno „Žalgirio“ arenoje įvykusiuose apdovanojimų bei Raudonojo kilimo filmavimuose buvo laikomasi kompleksinių saugumo priemonių, SAM rekomendacijų bei užsienio praktikų.

Naujausi straipsniai