M.A.M.A ceremonijoje pasirodžiusi Dž.Butkutė prisiminė savo įvertinimus: „Yra vienas, dėl kurio verkiau“

Džordana Butkutė / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viena garsiausių Lietuvos popscenos divų Džordana Butkutė, šeštadienį pasirodžiusi jubiliejiniuose M.A.M.A apdovanojimuose, sakė nuoširdžiai besidžiaugianti už kolegas, kurie buvo įvertinti.

Džordana Butkutė apdovanojimų ceremonijoje lipo į sceną paskelbti Metų koncertinės grupės / atlikėjo. Šios nominacijos nugalėtoju tapo Vidas Bareikis.

Atlikėja neabejojo, kad ši ceremonija – svarbus įvykis ne tik tiems, kurie yra nominuoti, bet visiems, kuriantiems, dalinantiems save publikai, koncertuojantiems.

Džordana Butkutė ir Joringis Šatas / Teodoro Biliūno nuotr.

O kaip vieną įsimintiniausių asmeninių įvertinimų pati Dž.Butkutė prisiminė kolegos Andriaus Mamontovo draugiškumą.

Roko albumą „Kryžkelės“ išleidusi Džordana sulaukė palankių gerbėjų ir muzikos žinovų įvertinimo. O Andrius Mamontovas 2014 metų vasarį šia proga nusprendė Dž.Butkutę pasveikinti išties originaliai –  dainininkas įteikė Džordanai specialiai jai perdarytą savo „Bravo“ apdovanojimų statulėlę.

„Jis savo apdovanojimą įteikė man, sakydamas, jog neteisinga, kad per daugelį metų nesu gavusi nė vienos statulėlės. Tuomet net verkiau iš jaudulio“, – Žmonės.lt pasakojo Dž.Butkutė.

Džordana Butkutė ir Andrius Mamontovas / Gretos Skaraitienės nuotr.
Džordana Butkutė ir Andrius Mamontovas / Gretos Skaraitienės nuotr.

1986 metais Džordana debiutavo „Lituanikos“ festivalyje kartu su grupe „Impulsas“. 1987 m. Stanislovas Čepas pakvietė ją į vokalinį instrumentinį ansamblį „Nerija“. Tais pačiais metais festivalyje „Baltijos jaunystė'87“ Dž.Butkutė pelnė publikos simpatijų ir žaviausios atlikėjos titulą.

1990 m. atstovavo Lietuvai tarptautiniame festivalyje „Jūrmala'90“. Tais pačiais metais konkurse „Jaunimo estrada'90“ Džordanos dainos užėmė dvi pirmąsias vietas: „Nemylėjau tavęs“ ir „Gimimo diena“.

1991 m. gegužės 24 d. Džordana su grupe „Alibi“ Pop Art festivalyje iškovojo Didijį prizą.

2015 metų sausį apdovanojimuose M.A.M.A 2014 atlikėja buvo apdovanota už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškai muzikai, taip pat tapo metų atlikėja.

Dešimtieji M.A.M.A muzikos apdovanojimai (136 nuotr.)
+130
Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2020 svečiai (103 nuotr.)
+97
Skaitykite daugiau