M.A.M.A 2016 scenoje pasirodys dvi „Lilas ir Innomine“ grupės

Lilas ir Innomine / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-18 13:06
Sausio 27 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2016. Be to, kad šių metų ceremonijos muzikinėje dalyje bus skiriama nemažai dėmesio alternatyvai, koncertuos ir tie, kurie renka didžiausias arenas. Vieni jų – reperiai „Lilas ir Innomine“, kurie ant scenos žada klonuotis.

„M.A.M.A ceremonijos metu teatralizuosime savo kūrinį „Žmogus, velniškai bijantis stebuklo“. Kūrinys nėra naujas, išleistas 2015 metais, tačiau jis savyje turi vieną momentą, kurio iki šiol ištransliuoti mums taip ir nepavyko. Pasistengsime apdovanojimų metu pagaliau tai padaryti, – sako Lilas. – Tiesa, pasirodymą ruošiame kartu su savo klonais. Nejuokauju. Organizatoriai pasiūlė pasikviesti ant scenos ką nors kartu, pasikvietėme geriausius. Taigi, apdovanojimuose pasirodys dvi „Lilas ir Innomine“ grupės.“

Belieka spėlioti, kas tai bus: nuslėpti dvyniai, halogramos, vaizdo įrašai ar dar kas nors. Bet kokiu atveju, reperiai pažada, kad jų pasirodymas įsimins visiems.

„Reziumuojant, tai bus 4 minučių spektaklis. Atsižvelgiant į tai, kaip man šūdinai sekasi vaidinti, turėtų būti visapusiškai įdomu“, – juokiasi Lilas.

Luko Šalnos nuotr.
Luko Šalnos nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai