„M-1“ gimtadienis: vardiniai Aisčio Mickevičiaus radijo kvepalai ir ožkos studijoje

Radijo stotis „M-1“ švenčia savo gimtadienį / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-31 11:21
Radijo stotis M-1 švenčia ketvirtį amžiaus. Gražaus gimtadienio proga jie patys sau nusprendė pasidovanoti originalią dovaną – išskirtinius kvepalus „M-1 Nr.1“, kuriuos sukūrė buvęs laidų vedėjas, aktorius ir kvepalų žinovas Aistis Mickevičius.

„Mums „M-1 Nº1“ yra ne kvepalai, o įvykis, kuriame telpa 25 metai pastangų, muzikos, šypsenų bei meilės klausytojams. Tai yra svarbus taškas arba tiksliau kablelis, pažymintis mūsų tikslus ir norą keliauti į priekį. Kartu mes sukūrėme nuostabią istoriją ir kursime dar nuostabesnę ateitį. Kartu mes sukūrėme M-1‘o kvepalus“ – sakė kūrybinė komanda.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Aisčio, retas kuris radijas gali pasigirti turintis savo kvapą. Citrusais dvelkiantį aromatą papildo bergamotės, ambros, ciklameno natos. „Aš galvojau, kad sudedamosios dalys kokie muzikiniai hitai?“, – juokavo Aisčio kolegė Skaiva Jasevičiūtė. Tiesioginiame eteryje ji drauge su Mindaugu Stasiuliu kalbino kvepalų kūrėją.

Naujieji kvepalai tinka tiek moterims, tiek vyrams, jų kvapas – universalus. „Man šis aromatas asocijuojasi su energija, dinamika, veržlumu“, – apie „M-1 No.1“ kalbėjo A.Mickevičius.

Pasveikinti radijo stoties su gimtadieniu nuo pat ryto renkasi Lietuvos muzikantai, pramogų pasaulio atstovai. Dar viena staigmena – į studiją iš Vievio atvežtos trys ožkos. Tiesioginiame eteryje vyko ir gražiausios ožkos rinkimai. Įbėgę į studiją ožkos jautėsi nedrąsiai, tačiau neliko abejingos vazoje pamerktoms rožėms ir puolė griaužti jų lapus. Galiausiai užsilipo ant sofos.

„Kas pabučiuos ožką, tų kitais metais laukia didelė sėkmė“, – juokavo laidų vedėjai. 2015-ieji – Ožkos metai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai