Lygesnė oda: darome veido masažą sau

Moteris / „Shuterstock“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-24 19:00
Veido masažas yra puikus būdas atsipalaiduoti ir nusiraminti po dienos darbų gulint šiltoje vonioje. Jį pasidaryti nėra sudėtinga, tačiau itin naudinga jūsų odai.

Bėgant metams veido oda praranda elastingumą ir sveiką žvilgesį. Nors šio proceso atgal atsukti nepavyks, tačiau gerai atliktas veido masažas gerina kraujo cirkuliaciją ir pagreitina toksinų pasišalinimą, kurie itin kenkia jūsų veido odos sveikatai. Nuolat atliekamas masažas taip pat sulėtina raukšlių atsiradimą, todėl jaunatviška išvaizda džiaugtis galėsite kiek ilgiau.

Taip pat skaitykite: Erotinio masažo subtilybės: paliesk mane dar kartą!

Siūlome išbandyti šį tinklalapyje healthdigezt.com aprašytą masažo būdą, kad galėtumėte džiaugtis tolygia ir skaisčia veido oda. Geriausia tokį masažą sau atlikti gulint užmerktomis akimis, tačiau iš pradžių to atlikti nepavyks, mat vis norėsis žvilgtelėti į instrukcijas. Nesijaudinkite, netrukus šią techniką įvaldysite ir masažą sau atlikti galėsite bet kuriuo jums patinkamu metu.

1. Užsimerkite. Abiejų rankų bevardžių pirštų pagalvėlėmis palieskite vidinius antakių kraštus. Lėtais sukamaisiais judesiais švelniai masažuokite antakių kraštus judėdami akių vokų link ir leisdamiesi iki akių apačios. Masažuokite taip ir veido kraštus leisdamiesi iki pat smakro.

2. Bevardžiais pirštais palieskite savo skruostikaulius. Švelniai juos paspauskite ir sukamaisiais judesiais pamasažuokite kiek stipriau – kad jaustumėte, kaip oda atsitraukia nuo kaulo. Tik nepersistenkite – odos labai stipriai tempti tikrai nereikia. Šį judesį kartokite vis kitoje skruostikaulių vietoje judėdami ausų link.

3. Abiejų rankų nykščius uždėkite ant nosies galiuko, o kitus rankų pirštus laikykite ant kaktos. Nykščiais slinkite iki skruostikaulių ir, juos kiek pamasažavę, pirštais slyskite iki ausų. Šį veiksmą kartokite keletą kartų, nykščius slankiodami pirmyn ir atgal bei vis keisdami jų aukštį.

4. Uždėkite rankas (pirštus) ant skruostikaulių, o nykščius laikykite ant pagurklio. Švelniai spustelėkite skruostikaulius ir sukamaisiais judesiais juos masažuokite ,nejudindami nykščių. Tęskite masažą iki pat ausų. Apimdami vis kitą skruostikaulių sritį ,sukamuosius judesius švelniai paspausdami kartokite 3 kartus.

5. Abiejų rankų delnais spustelėkite savo skruostikaulius, delnus slinkite per visą žandikaulį švelniai juos spustelėdami masažuokite abu skruostus.

6. Abiejų rankų pirštų pagalvėlėmis švelniai patapšnokite visą veidą. Greitais judesiais tapšnokite nuo kaktos, leisdamiesi iki nosies ir skruostikaulių. Jei norite, švelniai patapšnoti galite ir ausis.

7. Masažą užbaikite rankomis glostydami veidą nuo apačios į viršų. Tik glostykite ne delnais, o išorine pirštų puse rankas laikydami kiek sulenktas.

Kai masažą užbaigsite, nepamirškite kiek pagulėti ir atsipalaiduoti, vėliau veidą pasitepkite drėkinamuoju kremu ar užsidėkite veido kaukę.

Ji24.lt
Temos:
Masažas Grožis

Naujausi straipsniai

Atidarykite vasaros sezoną Varėnoje / Projekto partnerio nuotr.

Reklama

D.Praspaliauskas / Stop kadras

Reklama