Lvivo ligoninėje – jautrus jaunųjų šokis: kojų netekusi slaugytoja su mylimuoju šventė vestuves

Oksana ir Viktoras / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės
AA

Socialiniuose tinkluose plinta jautrus vaizdo įrašas, dar kartą įrodantis, kad meilė nugali visas kliūtis. Per sprogimą kojų netekusi slaugytoja su mylimuoju Lvivo ligoninėje atšventė vestuves ir sušoko pirmąjį jaunųjų šokį.

Kaip praneša „Daily Mail“, 23-ejų ukrainietė slaugytoja Oksana kojų ir keturių rankos pirštų neteko kovo 27-ąją, kai kartu su mylimuoju Viktoru vaikštinėdama Lysičansko mieste užlipo ant minos.

Teigiama, kad mina sprogo Oksanai atsisukus įspėti savo mylimąjį apie pavojų. Nors Viktoras nenukentėjo, Oksanai sprogimas nuplėšė abi kojas ir keturis kairės rankos pirštus.

Per stebuklą išgyvenusi jauna slaugytoja po keturių Lvive atliktų operacijų tolimesniam gydymui buvo išgabenta į Dniprą. Visgi prieš savaitę Oksana ir Viktoras traukiniu sugrįžo į Lvivą, kur moteriai buvo pritaikyti kojų protezai.

Kaip skelbia „Daily Mail“, asmeninė tragedija nesutrukdė porai atšvęsti savo meilės – du vaikus auginantys Oksana ir Viktoras Lvive susižadėjo, o neilgai trukus Lvivo ligoninės chirurgijos skyriuje surengė ir nedidelę vestuvių šventę. Ši buvo kaip ir pridera – su balta suknele, tortu, kurį iškepė savanoriai, ir, be jokios abejonės, pirmuoju jaunųjų šokiu. 

Victor and his beloved one Oksana having their first wedding dance in the Lviv hospital ward ???? Oksana is nurse from Lysychansk. She lost both of her legs because of a Russian mine exploded under her, while she tried to warn Viktor of the danger. ???? The first medical association in Lviv

Posted by Ukraine UA on 2022 m. gegužės 3 d., antradienis

Ligoninės palatoje Oksanos ir Viktoro sušoktas pirmasis jaunųjų šokis, kurį vaizdo įraše užfiksavo ligoninės savanoris, greitai išplito socialiniuose tinkluose.

„Gyvenimo negalima atidėlioti vėlesniam laikui. Taip nusprendė Oksana ir Viktoras, kurie per šešerius bendro gyvenimo metus taip ir nerado laiko santuokai“, – rašė apie santuoką pranešusi Lvivo Medikų asociacija.

Netrukus Oksana su vyru vyks į Vokietiją tęsti gydymo, praneša „Sky News“.

Skaitykite daugiau