Lukas Pilkauskas pristato naują kūrinį: „Linkiu žmonėms žydėti įvairiomis prasmėmis“

Lukas pilkauskas, Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-15 13:22
Geros muzikos dozė su projektu „Sapiens Music“ ir portalu Žmonės.lt ketvirtadieniais – garantuota. Į Lietuvos atlikėjus iš skirtingų kampų žvelgianti „Sapiens Music“ komanda šįkart pristato dainininką Luką Pilkauską ir jo dainą „Medžių Pavėsy“.

„Šalčiausiu paskutinės žiemos metu buvau Vilniuje, kai aplankė jausmas, jog esu apsuptas miesto rutinos, kuri dažnai būna beprotiškai beprasmiška. Turbūt buvau išsiilgęs šiltesnių orų ir buvimo gamtoje... mintyse pažvelgiau į gamtos tėkmę, kaip aliuziją į ramybę ir neskubėjimą, nusigręžimą nuo dirbtinumo. Keista buvo pasverti tokį miesto ir gamtos kontrastą – turbūt kažkaip taip ir gimė daina, iš ilgesio buvimui gamtoje“, – Žmonės.lt apie pristatomą „Sapiens Music“ projekte kūrinį „Medžių Pavėsy“ sako atlikėjas Lukas Pilkauskas. 

Lukas Pilkauskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Lukas Pilkauskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Kaip ir kiekvienas dainininkas savo video klipo gale Lukas palieka žinutę. 

„Parašiau Težydi. Be galo banalu, bet prisiminiau vaikystę soduose ir atrodo, jog vieni geriausių laikų buvo praleisti ten, aplinkui bežydint krūvai gėlių. Kažkaip norėjosi visiems palinkėti, kad būtų kuo daugiau laimingų akimirkų gyvenime. Kad žmonės žydėtų įvairiomis prasmėmis“, – atvirauja jis.

Atlikėjas sako, kad yra itin jautrus įvairiose situacijose, todėl šis filmavimasis – ne išimtis.

Lukas Pilkauskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Lukas Pilkauskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Galbūt pats faktas, kad reikėjo filmuotis iš taip arti, netrikdė. Labiau visuomet pradedu jaudintis, kai reikia atlikti dainas gyvai. Ir dar tokioje profesionalioje aplinkoje. Neslėpsiu, balsas šiektiek užlūžo ir užsispaudė. Ši patirtis buvo viena pirmųjų, kai mano pasirodymą profesionaliai filmavo. Be abejonės, pats projekto formatas yra ypatingas – labai intymus, dar labiau sujungiantis klausytoją su muzikantu. Labai vertinu šią patirtį ir esu dėkingas, kad mane pasikvietė sudalyvauti“, – sako Lukas

Lukas Pilkauskas – „Medžių Pavėsy“:

Naujausi straipsniai