24 kg numetęs Marius Repšys: „Turėjau daug problemų su sveikata“

Mariaus Repšio išvaizdos pokyčiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tarp Valdovų rūmuose vykusio LRT naujojo sezono atidarymo svečių buvo galima išvysti ir aktorių, Auksinio scenos kryžiaus laureatą Marių Repšį.

Tiesa, jį, greičiausiai, pažino ne kiekvienas – žinomas vyras nustebino kardinaliais pokyčiais. Į šventę su dukra atvykęs aktorius numetė net 24 kg ir atrodė sulieknėjęs bene perpus.

LRT sezono atidarymo koncertas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Anksčiau Marius yra sakęs, kad treniruotes apleido, dabar teigė, kad prie jų vis dar negrįžo. „Gal mažiau valgau. Viskas vyksta dėl sveikatos. Anksčiau svėriau 105, dabar – 81 kg. Turėjau daug problemų su sveikata, buvau nusilpęs“, – pasakojo netrukus ekranus pasieksiančio filmo „Šventasis“ žvaigždė.

Marius Repšys / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Čia kaip su bulimija: matai, kad veidrodyje stovi jau sunkiai beatpažįstamas žmogus, o tu vis tiek nori dar ir dar daugiau raumenų. Sakiau sau: „Aštuoniasdešimt penki kilogramai – riba.“ Kur tau! Ir devyniasdešimt, ir šimtas nebuvo riba – sustojau tik ties šimtu penkiais. Vieną dieną tiesiog pamaniau: „Mariau, o kam tau to reikia? Juk tau net vaidinti sunku: vos pajudi, dūsti...“ Kojos nebejudėjo taip, kaip norėjau, dingo plastiškumas, net rankų už nugaros susidėti nebegalėjau... Laimei, sveikas protas grįžo“, – anksčiau žurnalui „Žmonės“ yra sakęs aktorius.

Marius Repšys komedijoje „Gautas iškvietimas“ / Kęstučio Žilionio nuotr.

Skaitykite daugiau