LRT Opus Ore rudens sezoną pradeda „Sisters On Wire“

„Sisters On Wire“ / Ryčio Šeškaičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gera žinia lietuviškos alternatyvios muzikos gerbėjams: naujojo sezono koncertų seriją pradeda projektas LRT Opus Ore. „Tai jau ketvirtasis Opus Ore sezonas, kurio metu liksime ištikimi savo vizijai ir savo klausytojams pristatysime dar daugiau išskirtinės lietuviškos muzikos grupių“, – sako vienas projekto sumanytojų, režisierius Povilas Varvuolis.

LRT Opus Ore projektas unikalus tuo, kad alternatyvios muzikos gerbėjai gali sudalyvauti visame kūrybos procese – atvykti į mėgiamos grupės koncerto filmavimą studijoje arba jo tiesiogiai klausytis per LRT Opus radiją, vėliau nufilmuotą ir sumontuotą koncertą gali stebėti televizijos kanale LRT Kultūra, galiausiai jį gali rasti specialioje LRT Opus Ore „Youtube“ paskyroje.

Šį sezoną LRT Opus Ore studijoje išvysime grupes „Sisters On Wire“, „Walfsome“, „ZonA“ ir kitus.

Pirmieji, sezoną atidarantys „Sisters On Wire“ save vadina soul guitar pop atstovais. 2014 metais susibūrę, o 2015 išleidę savo debiutinį EP (Mini) albumą, muzikantai susilaukė daugybės palaikymo ne tik iš vietinės spaudos, bet ir iš užsienio muzikos kritikų. Grupę sudaro keturi nariai – Olegas (gitara, vokalas, klavišai), Filipas (gitara), Marius (mušamieji), kurių kiekvienas atskirai muzikine veikla užsiima jau daugybę metų. Pasak grupės narių, „Sisters on Wire“ – tai jų soul gitar pop derinys, kuriame jaučiama „Snow Patrol“ romantika, „Keane“ piano elementai, „The Naked and Famous“ dream-pop bangos bei sunkesnio post-rock intarpai. „Koncertuose spinduliuojame gyvą energiją ir sugebame net skeptiškiausią klausytoją priversti linkčioti į taktą, niūniuoti melodijas, visada su juo užmezgame tikrą ir nuoširdų ryšį“, – sako vaikinai.

Skaitykite daugiau