LRT neskuba teisti prie vairo neblaivios sulaikytos Reginos Jokubauskaitės

Diktorė Regina Jokubauskaitė / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-10 15:23
LRT televizijos laidos „Sveikinimų koncerto“ vedėja Regina Jokubauskaitė (67) trečiadienio vakarą buvo sulaikyta neblaivi prie vairo. Pareigūnams ji siūlė 500 eurų kyšį. Tačiau LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis teisti ilgametės darbuotojos neskuba. „Nenorėčiau kol kas savo komentaru kurstyti bereikalingų aistrų“, – Žmonės.lt sakė jis.

LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis teigė, norįs sulaukti daugiau duomenų apie šį nemalonų įvykį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prie vairo girta sulaikyta ir kyšį siūliusi „Sveikinimų koncerto“ vedėja Regina Jokubauskaitė: „Įvyko klaiki nesąmonė“

„Iš to, ką matau, kas pranešta, aišku, kad belieka tik apgailestauti, jog taip atsitiko, nors kaip ten iš tikrųjų atsitiko, aš neskubėčiau vertinti. Kartais reikia daugiau informacijos, kad suvoktum, kas iš tiesų įvyko. Be abejonės, mes reaguosim. Tačiau nenorėčiau remtis tik tuo, kas paskelbta dabar viešai“, – Žmonės.lt sakė R.Paleckis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas sakė nenorintis savo komentaru kurstyti bereikalingų aistrų.

„Yra begalė visokių atvejų, kai ant karštųjų daromi komentarai, sprendimai, o vėliau aplinkybės nepasitvirtina. Todėl kol kas būčiau atsargus. Bet be jokios abejonės, LRT kelia aukščiausius standartus tiek žurnalistams, tiek laidų vedėjams, tiek tiems, kas mūsų eteryje pasirodo. Visi, kas čia dirba turi tai suvokti ir jų laikytis“, – Žmonės.lt sakė Rimvydas Paleckis.

Jo teigimu, su R.Jokubauskaite apie įvykusį incidentą jau kalbasi „Sveikinimų koncerto“ prodiuseriai: „Reginos vedama laida yra mūsų prodiuserinė laida, taigi prodiuseriai su ja aiškinasi.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai