LRT neskuba stabdyti „Auksinio proto“ ir siūlo, kaip Arūnas Valinskas galėtų išpirkti kaltę

Arūnas Valinskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2016-03-29 11:43
Velykinis pirmadienis Arūnui Valinskui įsimins ilgam. Neblaivus prie vairo įkliuvęs Lietuvos šou verslo lyderis laukia bausmės, kurią jam skirs teismas. Be to, televizijos laidų kūrėjui ir vedėjui teks sugalvoti, kaip nusivalyti gėdos dėmę.

Pirmadienį Vilniuje prie Žaliųjų ežerų policijos sustabdytas A.Valinskas įpūtė 0,62 promilės. Pasak A.Valinsko, per pietus restorane jis išgėrė pusantros taurės vyno ir prie vairo sėdo po pusantros valandos. Tuomet iš armėnų restorano jis kartu su šeima vyko į Balsius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Arūnas Valinskas sulaikytas neblaivus prie vairo: „Gaila, kad teko dėl tokios nesąmonės įkliūti“

Žmonės.lt pasidomėjo, koks likimas laukia Arūno Valinsko kuriamos ir vedamos LRT televizijos laidos „Auksinis protas“.

„Keista būtų kažkaip teisinti. Tačiau manau, kad bausmė bus ir taip, todėl nereikėtų tų bausmių dvigubinti ar trigubinti. Tokius žmones jau nubaus ir policija, ir valstybė“, – Žmonės.lt sakė LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas, televizijos vadovas Rimvydas Paleckis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasak jo, tokie atvejai, kaip A.Valinsko, o prieš porą savaičių ir „Sveikinimų koncerto“ vedėjos Reginos Jokubauskaitės, kai ši taip pat vairavo išgėrusi, verčia galvoti apie situaciją ir kitu kampu.

„Daugelis pasaulinių žvaigždžių, kurios buvo pagautos vartojančios draudžiamas medžiagas, vėliau tampa didžiausiais kovotojais už blaivų gyvenimo būdą. Dar prieš keletą metų daugelis bandydavo išsisukinėti, o dabar – neneigia, prisipažįsta. Tai džiugina“, – kalbėjo jis.

R.Paleckis sako, kad jį maloniai nustebino A.Tapino kritiška pozicija A.Valinsko atžvilgiu. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus Tapino kritika Arūnui Valinskui: „Turėtų būti autoritetas, o ne žongliruoti promilių dalelėmis“

„Andrius užėmė labai pilietišką poziciją ir Arūnui tai yra labai geras stimulas pasidaryti tam tikras išvadas“, – sakė jis.

Kol kas televizijos vadovas nesiima prognozuoti tolimesnio laidos „Auksinio protas“ likimo, juolab kad dalis laidų yra įrašytos iš anksto.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Arūnas yra persona. Jis asmenybė televizijos pasaulyje. Laidos „nuėmimas“ kaži ar ką duotų, reikia mąstyti plačiau. Manau, jam yra labai gera proga pagalvoti apie kokią nors iniciatyvą, kovojančią su alkoholį vartojančiais vairuotojais.

Jis galėtų suburti visuomenės pozityviai vertinamus žmones ir atkreipti vairuotojų dėmesį į tai, kad reikia vairuoti atsakingai. Net „Auksiniame prote“ galėtų būti speciali laida apie karą keliuose. Svarbiausia apie tai kalbėti“, – kalbėjo R.Paleckis.

Pasak LRT atstovės spaudai Virginijos Bunevičiūtės, šiuo metu yra nufilmuotos visos būsimos „Auksinio proto“ laidos įskaitant ir gegužės mėnesį vyksiantį žaidimo finalą. Nugalėtojas jau yra aiškus.

„Tikrai projekto taip staiga nenutrauksime. O dėl kito sezono kalbėti dar anksti, konkursas vyks vasarą. „Auksinis protas“ – vienas iš žiūrimiausių LRT televizijos projektų. Edukacinis, įdomus, su puikiais vedėjais. Nenorime nuskriausti ir žiūrovo, ir tų, kurie dalyvavo, praėjo tolimesnius etapus“, – Žmonės.lt kalbėjo V.Bunevičiūtė.

Kokia jūsų nuomonė, ką šioje situacijoje turėtų daryti A.Valinskas, kaip turėtų elgtis televizija? 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai