LRT laidų vedėjas Ignas Krupavičius vedė mylimąją Vaidą Kazakauskytę

Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės vestuvės / M. Žičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-29 19:25
Ketvirtadienį LRT laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius (37) po ketverių metų draugystės vedė mylimąją, projektų vadovę Vaidą Kazakauskytę (32).

Vestuvių ceremonija buvo intymi ir vyko Panemunės pilyje, joje dalyvavo tik artimiausi artimiausias poros šeimos ratas.

Ignas Vaidai pasipiršo kovo mėnesį. Dar anksčiau kalbėdami su žurnalu „Žmonės“ pora prisipažino, kad mintis apie sužadėtuves – nebuvo svetima.

Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

„Mūsų gyvenime viskas klostosi labai natūraliai, nuo pat pažinties dienos buvo aišku, kad susitikome ilgam. Galiu sakyti, kad nesu standartinė moteris ir man mirtinai nereikia to žiedelio, bet turbūt jau atėjo laikas įtvirtinti santykius. Man 32-eji, draugaujame ketverius metus, mums smagu, linksma, o kas toliau?.. Turi prasidėti gražus naujas etapas“, – apie sužadėtuves pasakojo V. Kazakauskytė. 

Ignas ir Vaida prisipažino, kad vestuvių datą išsirinko dar sužadėtuvių vakarą. „Ta data buvo siejama su būsima kelione į Karibus. Jau esame suplanavę kelionę rudenį, tad pamanėme – reikia prieš tai susituokti, kad Karibuose būtų lyg ir medaus mėnuo. Tuo pačiu šūviu, taip sakant...“, – juokėsi Ignas. 

Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.
Igno Krupavičiaus ir Vaidos Kazakauskytės vestuvės / Asmeninio albumo nuotr.

Po sužadėtuvių kalbėdami su „Žmonėmis“ Ignas ir Vaida prisipažino, kad pagalvoja ir apie šeimos pagausėjimą.

„Vestuvės mums nėra šeimos apibrėžimas – esame šeima jau seniai. Tai – tik dviejų žmonių santykių įprasminimas, dar viena proga švęsti gyvenimą. Bet būtume nieko prieš, jei šeima būtų didesnė“, – sakė Vaida. „Kartu daug išgyvenome: ir mano kariuomenę, ir visokius pokyčius... Akivaizdu, kad galvojame apie vaikus. Aš turiu septynerių metų sūnų Bartą, kartu jį auginame, jis pusę laiko praleidžia pas mus. Vaikai mus labai įkvepia – neabejojame, kad anksčiau ar vėliau jų bus daugiau. Įprasta sakyti – kaip Dievas duos, bet norėtųsi greičiau, kad aš dar spėčiau futbolą su jais pažaisti...“, – tęsė Ignas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai