LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė laukiasi antrosios atžalos

Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis
Šaltinis: Žmonės
AA

Žinoma LRT laidų vedėja Živilė Kropaitė-Basiulė su vyru teisininku Liudu Basiuliu gyvena džiugiomis nuotaikomis – pora netrukus sulauks antrosios atžalos.

Džiugią žinią laidų vedėja patvirtino naujienų portalui Žmonės.lt. Žinoma pora kūdikio turėtų sulaukti rudenį. Kalbėdama su Žmonės.lt  Ž. Kropaitė-Basiulė atskleidė, kad kol kas vaikelio lyties nežino. Živilė prisipažino, kad šiuo sudėtingu metu besilaukdama kūdikio ypatingą dėmesį skiria medikų rekomendacijoms ir stipriai laikosi karantino.

„Jaučiuosi gerai. Kaip ir per pirmą nėštumą, taip ir per šį – jaučiuosi puikiai ir lengvai, ko negalėčiau pasakyti apie gimdymą. Žinoma, nerimą dėl viruso jaučiu ir karantino laikausi maksimaliai, dirbu iš namų. Per šį mėnesį kol kas nebuvome net išėję į parduotuvę – visą maistą užsisakome į namus. Išeiname nebent ten kur nėra žmonių, pavyzdžiui, į mišką“, – Žmonės.lt pasakojo Ž. Kropaitė-Basiulė. 

Živilė juokėsi, kad  poros sūnelis  Vėjas sužinojęs apie būsimą broliuką ar sesutę „naujienos per daug nekomentavo“. 

Živilė ir Liudas žiedus sumainė ypatingą dieną. Pora susituokė 2018-ųjų vasario 16-ąją. Poros vestuvės buvo kuklios, jose dalyvavo tik artimiausi jaunavedžių šeimos nariai ir bičiuliai.

Živilė Kropaitė ir Liudas Basiulis / Žmonės.lt nuotr.

Praėjus keliems mėnesiams po vestuvių – gegužę porai gimė ir pirmagimis Vėjas. 

Živilė su pasididžiavimu prieš susilaukiant pirmagimio yra pasakojusi, kad Liudas nuoširdžiai domisi vaikų raida, moka su jais bendrauti, net savanoriauja vaikų pagalbos linijoje.

 

Živilė Kropaitė / Žmonės.lt nuotr.

Tai žinant nenuostabu, kad savo vaiko gimimui jis stipriai ruošėsi – kartu su Živile skaitė nėštumo laikotarpiui skirtas knygas, lankė žindymo kursus, į telefoną parsisiuntė specialių programėlių būsimiems tėvams.

Sutuoktiniai kartu net sukūrė čatą, kuriame su vaikų turinčiais draugais diskutuoja tėvystės klausimais.

Živilės Kropaitės ir Liudo Basiulio vestuvės (39 nuotr.)
+33
Skaitykite daugiau