„Love Yourself by A.M.“ kūrėja Agota Mašanauskaitė: „Svarbiausia jaustis komfortabiliai“

Agota Mašanauskaitė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Raminta Paukštytė
Publikuota: 2015-04-23 22:10
Ketvirtadienio vakarą sostinėje, Menų spaustuvėje, savo antrąją kolekciją, pavadintą „Love Yourself by A.M.“, pristatė buvusi grupės „Pinup Girls“ narė Agota Mašanauskaitė. Naujosios kolekcijos pristatymo išvakarėse su Agota kalbėjomės apie kūrybą, mėgstamiausius jos drabužius ir ateities planus.

Dizainerės amplua Tau dar gana naujas, daugeliui pirmiausia įsiminei kaip grupės „Pinup Girls“ narė, tad įdomu, kaip ir kada gimė idėja kurti drabužius?

Idėja gimė dar mokyklos laikais, kai ieškodavau sau tinkamo rūbo ir nusipirktus pakoreguodavau taip, kad man patiktų. Sukurti savo drabužių liniją norėjau jau seniai. Siūti išmokau pati, bet dabar aš tik piešiu eskizus, o konstruoja mano siuvėjos. Jos padeda realizuoti mano norus.

Apibūdink savo naujausią kolekciją: kaip atrodo, ką veikia gyvenime ir kokia ji, Tavo kuriamus drabužius vilkinti moteris?

Mano nauja kolekcija skirta merginoms ir moterims, kurios derina patogumą su estetika. Vilkėdamos tą patį drabužį jos gali pasipuošti tiek kasdien, tiek ypatingam vakarui. Moteris, kuri vilki mano kurtus drabužius, yra savimi pasitikinti, mėgstanti eksperimentuoti, nebijanti ieškoti savęs.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ar yra moterų, kurių stiliumi pati sektum?

Aš be galo žaviuosi Olivija Palermo – jos stilius tiesiog idealus. Palermo kuriamas įvaizdis tinka tiek kasdienai, tiek ypatingoms progoms.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kaip rengiesi paprastą dieną?

Mėgstu patogumą, tad kasdienai dažniausiai renkuosi džinsus, palaidinę arba griežto kirpimo marškinius, švarkelį arba megztinį. Mėgstu būti universali, kad atsiradus netikėtam susitikimui ar renginiui, nereikėtų sukti galvos, ką rengtis.

Kokius 3 rūbus iš savo spintos, gali vilkėti ištisus metus, nepaisant sezono?

Tai džinsai, bodis ir juodas švarkelis.

Mėgstu būti universali, kad atsiradus netikėtam susitikimui ar renginiui, nereikėtų sukti galvos, ką rengtis.

Kokiu savo kurtu drabužiu labiausiai didžiuojiesi?

Suknele su kišenėmis, nes galvoju apie tas moteris, kurios ten mėgsta „pasidėti“ ne tik rankas, bet taip pat ir telefoną ar lūpų blizgį.

Kokią mados taisyklę su malonumu laužai?

Nebijau eksperimentuoti, tad neretai derinu tris spalvas vienu metu, ko lietuvės dažnai prisibijo.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kokį patarimą, susijusį su stiliumi, duotum jaunoms merginoms ar moterims?

Greitu metu atsidarysiu savo drabužių parduotuvę, su nekantrumu to laukiu.

Visų pirma, raginčiau atrasti patogumą – ar tai būtų džinsai ar suknelė – juk svarbiausia jaustis komfortabiliai. O jei jautiesi gerai, tuomet gera nuotaika visai dienai garantuota. Taip pat svarbu derinti stilius, pirkti tik tokius rūbus, kurie yra lengvai pritaikomi prie jau turimų. Tuomet nereikės kas mėnesį bėgti į parduotuvę ir ieškoti kažko naujo.

Kokie artimiausi Tavo ateities planai?

Greitu metu atsidarysiu savo parduotuvę, su nekantrumu to laukiu. Dabar toks įtemptas laikas, kai daug kas keičiasi tiek asmeniniame gyvenime, tiek kitose srityse. Šiuo metu Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoju meno vadybą, liko vos pora mėnesių iki studijų pabaigos ir jau turėsiu bakalauro diplomą. Šiais metais dar tikrai norėčiau pakeliauti, bet ne atostogauti, o sudalyvauti kitose šalyse vykstančiuose mokymuose, vienaip ar kitaip susijusiuose su mada. Ši industrija mane labai domina, noriu dar daug ką išmokti, pasitobulinti.

Elaima.lt

Temos:

pristatymas Mada

Naujausi straipsniai