„Louis Vuitton“ turi naują vyriškų drabužių kūrybos direktorių – Virgilą Ablohą

Virgilas Ablohas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-26 14:42
Aukštosios mados prekės ženklo „Off-White“ įkūrėjas bei ilgametis Kanye'o Westo mados kūrybos direktorius Virgilas Ablohas bus naujasis „Louis Vuitton“ vyriškų drabužių kūrybos direktorius.

Kaip rašo NYtimes.com, jis ne tik taps pirmuoju afroamerikiečiu kūrybos direktoriumi, bet ir vienu iš nedaugelio juodaodžių dizainerių, kurie vadovauja prancūzų paveldo mados namams.

Kaip šiam portalui sekmadienį kalbėjo V. Ablohas, „jaučiuosi pakiliai“. Jis planuoja persikelti su savo šeima gyventi į Paryžių, kur dirbs didžiausioje pasaulyje prabangos prekių įmonių grupėje.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

V. Ablohas užims ankstesnio kūrybos direktoriaus Kimo Joneso vietą, kuris, kaip buvo paskelbta praėjusią savaitę, pakeis „Christian Dior“ vyrų drabužių kūrybos direktorių Krisą van Assche'ą.

Virgilas Ablohas, kaip manoma, yra tinkamas kurti vyriškų drabužių liniją, kurioje sumišęs prabangos ir gatvės stilius, – tą pastaraisiais metais diktuoja influenceriai ir gatvės madistai. Tikimasi, kad naujasis kūrybos direktorius įneš naujo požiūrio ir naujos krypties į vyrų madą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai