„Louis Vuitton“ šou – Kardashianų šeima, ašaros ir pati keisčiausia rankinė

Akimirkos iš „Louis Vuitton“ madų šou / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-21 21:29
Ketvirtadienį Paryžiuje buvo surengtas bene labiausiai intriguojantis madų šou – Virgilas Ablohas pristatė savo pirmąją kolekciją mados namams „Louis Vuitton“. 2019-ųjų pavasariui ir vasarai skirtą kolekciją suskubo išvysti ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės.

Į Paryžių atskrido dainininkės Rihanna, Rita Ora, supermodelis Bella Hadid, realybės šou žvaigždės Kylie Jenner bei Kim Kardashian, reperis Kanye Westas. „Louis Vuitton“ kolekcijos pristatymo reikšmę įrodo Kim pasirodymas – tai pirmas kartas po 2016-aisiais įvykusio ginkluoto apiplėšimo, kai K.Kardashian ir vėl atvyko į Prancūzijos sostinę.

Nors visas dėmesys buvo skirtas naujai iškeptai mamytei Kylie ir potrauminį stresą išgyvenusiai Kim, manekenė Bella taip pat traukė susirinkusiųjų žvilgsnius. Tai padaryti jai pavyko dėl bene keisčiausios rankinės pasaulyje – oranžinis krepšys buvo pritvirtintas prie Bellos liemens ir kojos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Po aplodismentais palydėto kolekcijos pristatymo Virgilas neslėpė emocijų – juk išsipildė jo svajonė! Vos nulipęs nuo podiumo dizaineris puolė į savo geriausio draugo Kanye glėbį ir pravirko. Toks pat jausmingas dizaineris buvo ir tuomet, kai užkulisiuose išvydo Rihanną.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tokia V.Abloho reakcija puikiai suprantama. Mados pasaulis reagavo labai priešiškai, kai prekės ženklo „Off-White“ įkūrėjas bei ilgametis K.Westo mados kūrybos direktorius Virgilas Ablohas tapo naujuoju „Louis Vuitton“ vyriškų drabužių kūrybos direktoriumi.

V. Ablohas užėmė ankstesnio kūrybos direktoriaus Kimo Joneso vietą, kuris pakeitė „Christian Dior“ vyrų drabužių kūrybos direktorių Krisą van Assche'ą.

Virgilas Ablohas, kaip manoma, yra tinkamas kurti vyriškų drabužių liniją, kurioje sumišęs prabangos ir gatvės stilius, – tą pastaraisiais metais diktuoja influenceriai ir gatvės madistai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tuo tarpu afroamerikiečiai švenčia ir moralinę pergalę – Virgilas ne tik tapo pirmuoju afroamerikiečių kilmės „Louis Vuitton“ kūrybos direktoriumi, bet ir vienu iš nedaugelio juodaodžių dizainerių, kuriems patikėta vadovauti prancūzų paveldo mados namams.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai