Los Andželo mados apdovanojimuose pagerbtos Lady Gaga ir modelis Bella Hadid

Brandonas Maxwellas ir Lady Gaga bei The Weeknd ir Bella Hadid / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-21 16:37
Sekmadienį Los Andželo mados apdovanojimuose didžiausias dėmesys buvo skirtas žurnalo redaktore trumpam pabuvusiai Lady Gagai (29 m.) ir metų modeliu išrinktai Bellai Hadid (19 m.).

Dar tik antrus metus rengiami apdovanojimai įvyko „Sunset Towers“ viešbutyje Holivude.

Renginio svečių sąrašas buvo gana įspūdingas: raudonu kilimu žengė garsiausi dizaineriai, modeliai, mados fotografai ir stilistai bei madai neabejingos garsenybės.​

Los Andželo mados apdovanojimų nepraleido dainininkai Jennifer Lopez ir The Weeknd, aktoriai Kate Hudson ir Keanu Reevesas, modeliai Alessandra Ambrosio, Rosie Huntington-Whiteley ir Gigi Hadid, Pamela Anderson su sūnumis Dylanu ir Brandonu, supermodelio Cindy Crawford vaikai Presley Gerberis ir Kaia Gerber bei daugybė kitų garsenybių.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Apdovanojimų ceremonijos metu bene didžiausias dėmesys buvo skirtas dainininkei Lady Gagai, kuri už savo darbą su žurnalu „V Magazine“ buvo apdovanota kaip Geriausia metų žurnalo redaktorė, ir modeliui Bellai Hadid, kuriai atiteko garbingas Metų modelio apdovanojimas.​

Geriausiu metų dizaineriu išrinktas Brandonas Maxwellas, ilgametis Lady Gagos stilistas. Geriausia stiliste tapo Jeanne Yang, dirbanti su tokiomis žvaigždėmis kaip Robertas Downey jaunesnysis, Jamie Dornanas ir Christianas Bale'as. Metų ikona paskelbtas dizaineris Karlas Lagerfeldas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai